Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Dinamica Bisiklet Markası??

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında isa kaya tarafından paylaşıldı.

1. isa kaya

isa kaya Yeni Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Arkadaşlar herkese selamlar

yaklaşık 1 aydır bütçeme uygun bir bisiklet alabilmek için araştırma yapıyorum. en son bisan da karar kılmıştım ama buradaki bayinin getiremeyeceğini söylemesi üzerine hala araştırmaya devam ediyorum. uzun lafın kısası pazar günü carrefour da dolaşırken spor aletleri bölümünde DINAMICA markalı bisikletleri gördüm bisikletler giriş sınıfı bisiklerdi. daha sonra internetten araştırırım diye bisikletlerin bir kaç resmini çektim, ama 2 gündür araştırmama rağmen bu bisikletler hakkında internette hiç bir bilgiye ulaşamadım. carrefour harici satan bir yer yok herhangi bir forumda da bahsi geçmemiş. fotoğrafları aşağıya ekliyorum bilgisi olanlar yardımcı olabilirse sevinirim. Bisikletlerin modelleri şöyle. dinamica vanguard alivio - dinamica airborn

[​IMG][/url][/IMG]

2. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    marketten bisiklet alma derim. hemen hemen aynı fiyatlara kron xc150 veya salcano ng550 alabilirsin.

3. S.Paker

S.Paker Aktif Üye

Seviye:
    Erdem Bey'e katılıyorum. Ben bu güne kadar marketten, halıcıdan bisiklet alıp da pişman olmamış kimse görmedim. Çok da ucuz değiller, bir bisikletçiden bisiklet alabilirsin, her şeyi belli.

4. isa kaya

isa kaya Yeni Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Haklısınız. ben sadece bir modelinin kadrosu çok hoşuma gittiği için araştırmak istedim araştırmadan almak huyum değildir zaten ama internette herhangi bir bilgiye ulaşamayınca bilgi almak amaçlı bu konuyu açtım sadece. carrefoursa gibi büyük bir marktete satılan bir bisiklet hakkında internette 2 satır yazı olmaması biraz tuhafıma gitti sadece.

5. Eren Can Güldalı

Eren Can Güldalı Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    ümit bisikletindi bildiğim kadarıyla çocuk bisikletleri üretiyor klasik market bisikleti işte.