Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Dikmen - Kızılay ve Kızılay Demetevler yol arkadaşı

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında bekoli1903 tarafından paylaşıldı.

1. bekoli1903

bekoli1903 Üye

Adı:
    Bektaş
    Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Merhaba Saygı değer bisiklet forum üyeleri.Ben Dikmen'de oturuyorum.Her sabah 7.45 En geç 8 de Dikmen'den Kızılay'a ve sonrasıda Demetevler'e pedallıyorum.Gelmek isteyen varsa buluşabiliriz.

oalmali bunu beğendi.
  2. M Yavuz Selim

M Yavuz Selim Forumdaş

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Merhaba dostum,sabahları değil de akşamları böyle bir şey düşünüyorsan ben sana Katılmaktan memnuniyet duyarım. Fakat Anladığım kadarıyla sen bu güzergahı işe gitmek için kullanıyorsun galiba, bu Yüzden kendine sabahları bir yol Arkadaşı arıyorsun herhalde... Yine de zevk için benim teklifimi düşünürsen irtibata geçelim, teşekkürler

3. bekoli1903

bekoli1903 Üye

Adı:
    Bektaş
    Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Merhaba.Akşam Demetevler Kızılay pedallamayı düşünüyoruz.Eşlik etmek istersen 12 sinden sonra eken olmazsa 4 kişi olacağız.
    "Ankara demetevler tur arkadaşı" diye aratırsan.(link kopyalayamadım)
    İyi günler

M Yavuz Selim bunu beğendi.
  4. M Yavuz Selim

M Yavuz Selim Forumdaş

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Abi çok güzel bir fikir ve hergün yapmayı düşünmeniz mütiş.... güzergah tam olarak bana uymasa bile bazı günler size katılmayı çok isterim... sana zahmet gideceğiniz rotayı mapmyride.com adresinden haritada gösterebilir misin??

5. bekoli1903

bekoli1903 Üye

Adı:
    Bektaş
    Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Fikir güzel ama hergün yapılır mı?Bakacağız artık.
    Herhangi bir rotomız yok.Doğaçlama olacak sanırım.Ama benim genelde gittiğim rota.İvedik caddesi üzerinden Gar-Gençlik parkı-Altınsoy cad-Sıhhıye-Güvenpark.Oradan da bisikleti katlayıp Dikmen'e çıkıyorum.Tabi Kızılay'ı turladıktan sonra :)

6. M.Burak KARADAĞ

M.Burak KARADAĞ Onursal Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Bu gece biniyorum otobüse :) Yarın iftardan sonra pedallayabiliriz bir aksilik çıkmazsa Kızılay'a :)

7. M Yavuz Selim

M Yavuz Selim Forumdaş

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Ee nasıl birlikte sürebildiniz mi bu iki gün içerisinde?? yoksa bayramdan sonrasını mı bekliyorsunuz??? ya Bektaş abi ben aslında senin planın kızılay-dikmen kısmıyla ilgileniyodum ama senin bisiklet katlanabilirse ve dolmuşla da götürebilme gibi bi imkanın varsa senin plan senin için çok süper gibi gözüküyor.. bakalım belki tatil günleri falan gidiş istikametinde sana katılabilirim... (benim ev cevizlidere taraflarında bu arada)

bekoli1903 bunu beğendi.
  8. bekoli1903

bekoli1903 Üye

Adı:
    Bektaş
    Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    @M Yavuz Selim Cevizlidere'den bazen geçiyorum.Samsun yolu Ankamall Çiflik kavşağı Demetevler.Bu alternatif rotalarımdan bazısı.Ankamall tarafına veya o çevrelere doğru pedallarsan sana eşlik ederim.

9. Nail Acun

Nail Acun Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Ben de Ankara'da Yargıtay'ın sözlü mülakatların girdim çıktım. Eğer kazanırsam Birlikte pedallarız ilerleyen aylarda :))

bekoli1903 bunu beğendi.
  10. bekoli1903

bekoli1903 Üye

Adı:
    Bektaş
    Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    @Nail Acun Pedallarız kardeş.Ama ben genelde sabah saatleri çıkıyorum.Saatte uyarsa Kızılay Demet Bahçeli farketmez pedalarız.

11. bekoli1903

bekoli1903 Üye

Adı:
    Bektaş
    Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    @M Yavuz Selim Slm kardeşim.Bugün cevizlidere kızılay tunalı taraflarında pedallamayı düşünüyorum.Programın yoksa turlayabiliriz.?

12. M Yavuz Selim

M Yavuz Selim Forumdaş

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    @bekoli1903 Abi yazdıklarını geç gördüm kusura bakma... valla benim için rota önemli değil vakitlerimiz birbirine uyuyosa ben senin güzergahını takip edebilirim.. forumu daha sık takip etmeye çalışacağım müsait bi günümüzde birlikte pedallasak çok süper olur

bekoli1903 bunu beğendi.
  13. bekoli1903

bekoli1903 Üye

Adı:
    Bektaş
    Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    @M Yavuz Selim Merhaba Yavuz.Bugün Saat 7.30 da evden çıktım.Çetinemeç oradan Bahçeli 7.cadde. bahçeli 3.cad.Tandoğan meydanı tren garın oradan Hipodrum caddesi Yenimahalle Demetevler'e ulaştım.Akşamda 20 de çıktım.Aynı istikamet Hipodrum Garın oradan Tandoğan meydanı.Maltepe Demirtepe Kızılay'a ulaştım.Kızılayda bir tur attıktan sonra Dikmen dolmuşlarına binip Eve ulaştım.Yani genelde bu saatlerde çıkıp bu saatlerde geliyorum.Güzergahımda her zaman bu olmasada çoğunlukla aynı yoldan gidiyorum.Ama haftada en fazla 3 olur diye tamin ediyorum.Eğer pedallarız dersen ayak uydururum.Ama 1 gün gidip 1 gün gitmemeyi düşünüyorum.Eğer pedallarım dersen 1 gün önceden organize yapıp pedallarız kardeşim.

14. M Yavuz Selim

M Yavuz Selim Forumdaş

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    valla Bektaş Abi (@bekoli1903) senin güzergah çok süper... ben sana ayak uydurmaya çalışayım... özel mesajdan görüşelim hangi günler birlikte pedallarız onları konuşalım... telefon nolarımızı da öğreniriz whatsaptan falan da irtibat kurması daha rahat olur...

bekoli1903 bunu beğendi.