Pcdepo.com

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
2008 civarı altivi mi neydi bir site aynısını yapıp piyasayı bir güzel dolandırmıştı.

Scudo

M.Fatih

Daimi Üye
Tepki
370
İsim
M.Fatih
Bisiklet
Mosso
@ElcaSeJawS Çoğu site dolar euro kur farkından dolayı zor durumda kalıyor bence.

ElcaSeJawS

Forum Bağımlısı
Tepki
575
İsim
fatih
Bisiklet
Cannondale
@M.Fatih Sıkayet var coma yukledım sıkayetı hemen gerı donduler işlemi yaptılar kargo numarası verdıler onunla gerı iade edicem ama bu iş boyle olmamalı ilk ve sondu o sıteyle ilgili işlemim normalde ürünü alınca aldıgımız sayfada ürün iade diye işlem olur ama bunlarda bole bısı yok :D Değişik calısanlar da değişik baya sesli konusuyoruz telefon da :D Ben kızıyorum onlar kızıyır degısık bır ortam :D

• Beğen
Tepkiler: M.Fatih

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.204
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bende şu an kullandığım msi bilgisayarımı ordan almıştım. Allah rahmet eylesin.

• Beğen

ElcaSeJawS

Forum Bağımlısı
Tepki
575
İsim
fatih
Bisiklet
Cannondale
@M.Fatih
Baskan ben ereyondan bir alet aldim piyasa mali gondermisler geri gonderdim ama biraz sikintili oldu surec :-D ama bugun gonderdim bakalim para iadesi olcak mi ne kadar olucak o magdur olan arkadaslara da gecmis olsun.

• Beğen

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Şirkette çalışma arkadaşımdan birisi mağdur. Günlerdir mail yazıyor, ilk başta maillere cevap vardı şuan ardı arkası kesildi. Telefonlara bakan yok. Bakırköy Adliyesi'ne suç duyurusunda bulundu. bakalım ne olacak.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Ben de şuan kullandığım bilgisayarımı pcdepo'dan almıştım. Hatta 3 ay önce kardeşime de bir bilgisayar aldık oradan.
Bu hale düşmelerine biraz üzüldüm açıkçası.