DIKKAT.... Icerde FUJI var :-)

D. Oğuz

Daimi Üye
Tepki
600
@Murat Cömez

Eski Kırklareli-Edirne yolunda 4 gün önce böyle bir kaza yaşadım, ön teker akordu ciddi anlamda kaçtı, 1cmye varan sapmalar söz konusu. (r500 bu arada) çok teşekkür ediyorum.

İnşallah hocam. En büyük temennim o olacak. Kimsenin başına gelmez umarım :)

• Beğen
Tepkiler: Murat Cömez
Scudo

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Onur YCL
Güzel düsüncelerin icin tesekkürler Onur.:tskler:
Yeni projemi buradan izleye bilrsin, iyi takipler.:harika:
(link)
(link)

TARIK-NL

Üye
Tepki
2
İsim
TARIK
Allah kazadan beladan esirgesin! Daha guzellerini nasip etsin.

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@TARIK-NL
Tesekkürler amin Tarik bey. Daha iyileri tüm bisiklet severlerin olmasini dilerim.

• Beğen
Tepkiler: TARIK-NL

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Arkadaslar bugün söyle bir deneme yaptim...
Fujinin jantlarindaki sari yazilar ve gidon bandinin sari olmasi bana biraz fazla gibi geldi. Neden böyle fikire vardim diye sorarsaniz, @(link) Bey'in bisikletine baktim ve gercekten sade olmasi daha güzel gibi geldi bana, Gökhan Bey'in bisikletinede bir masallah borcum var, burdan onuda iletmis olayim:).
(Kesinlikle kiskanclik yada benimki daha güzel olsun diye bir iddiam yoktur, allah tüm foruma daha iyilerini nasip eder insallah)
Sadece altdaki fotograflarda hangi jant daha iyi duruyor, onu ögrenmek istiyorum. Bu arada gidon bandinida siyah yapmayi düsünüyorum.

Böylemi?????
1.JPG

Yoksa böylemi daha iyi görünüyor???? (Gidon bandini siyah olarak hayal edin:))
1.1.JPG

geloturikidakka

Daimi Üye
Tepki
176
İsim
Olgun Z.
Bisiklet
Diğer
Bende sadelikten yanayım hatta bisikleti alır almaz bütün stickersleri söktüm ama burada üstteki daha iyi duruyor alttaki gibi olacaksa kadroda full siyah olsun oda zor gibi:)

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Abi açıkçası çok sevindim jant sticklerını sökmene. Çok daha güzel duruyor :)
Buna vesile olduğum için de ayrı mutlu oldum.

Bence bu hali bile eskisinden çok daha güzel. Gidon bandı da bence bu şekilde gayet güzel. Siyah yapmana gerek yok bence.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Murat abi ben de oyumu 2. Fotoğraftan yana kullanıyorum. Ancak gidon bandı kesinlikle sarı kalmalı çünkü kadroyla birbirini tamamlıyor.

Yağız Gökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.854
İsim
Yağız GÖKMEN
Bisiklet
Focus
merhabalar :) konuyu başından beri takip ediyorum abi bisikletin tek kelime harika kazasız belasız tekerinize taş değmesin görüş söylemek gerekirse siyah cosmic siyah gidon bandı diyeceğim :)

hakan64

Forum Bağımlısı
Tepki
543
İsim
hakan
dağ bisikletinden soğuma gibi bir durumunuz oldu mu hocam? keşke daha önceden yol bisikletine binseydim dediğiniz oldu mu fuji den sonra?

Şevket Akça

Daimi Üye
Tepki
206
Bisiklet
Kron
altamira.
ispanya'da bulunan tarih öncesine ait bir mağara. içindeki çizimler (duvar resimleri) çok kalitelidir. orayı neandertallerin tapınak benzeri bir yer olarak kullandığı düşünülüyor. yani ayinler falan yapılmış.

ismi gibi olmuş bisiklet :D

• Beğen
Tepkiler: Murat Cömez

9magiko

Forum Bağımlısı
Tepki
606
İsim
Murat Ali Güneş
Bisiklet
Diğer
Abi sari noktali siyah gidon bantlari var ondan kullanirsan bence 2. haliyle cok guzel olur. Hem de cabuk kirlenmez. Ornek:

http://1.bp.blogspot.com/-z4YBR6Xj3vg/VHRPx7dyv6I/AAAAAAAAAOI/aURXhSQ4L7s/s1600/10422016_803547199687232_196697332398553132_n.jpg

• Beğen
Tepkiler: YüzSürKoş

Fatih ÇT

Forum Demirbaşı
Tepki
567
Bisiklet
Scott
@Halit Ahmet Çiftçi
aynı fikirdeyim.
Gökhan'ın sade tarzı da çok güzel.
Aslında, bence arada olmamalı. Ya sizin 1.fotodaki gibi ya da tamamen sade.

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Olgun Zengin
Evet oldun, stikerleri sökmek cok zor hata olumsuz cünkü üzerindekiler stiker degil.:)

@Gökhan Toros
Yorumun icin tesekkürler Gökhan, hala karasizim ama dedigin gibi böyle benim gözümede daha güzel göründü. Bandida murat kardesimizin önerdigi bandan almayi düsünüyorum.
NOT: Siyah Jantlari yeni aldim sari yazili olanlar yedek olarak duruyor. Tek düsüncem sari büyük yazilardan tekrar üzerine yapistirmak ama sari olarak degilde siyah olarak. Orjinal stikerler satiliyor.
Birde diger jantlar parlakdi yani üzerinde vernik vardi, yeniler mat daha iyi uyum sagladi ve lastikler ile rubleyi Campa record yaparak 400g daha hafifledi.:harika:

@Ebubekir
Ebubekir sökülmeyecek, onlar öyle kalacak.:)

@Yağız Gökmen
Tesekkürler, siyah cosmic siyah gidon bandinda hem fikiriz.:harika:

@Angel
Hayir olmadi, ben tüm hayatim boyunca dag bisikleti kullandim ve gecen sen downhill bisikletimi bu yasdan sonra tehlikeli olur diye satmistim ama aksine 1 sene kullanmadigim halde aklimdan o adrenalin cikmiyor. Downhille tekrar dönüs yapiyorum bu sene.;)

@9magiko
Evet murat haklisin, sari jantlar kalsiydi bile bu tür bi band ariyordum. Yorumundan sonra buldum ve siparis ettim bugün. Önerin icin tesekkürler.:)
(link)

@Fatih Ç.T.
Tamamen sade yapma sansim yok, kadronun üzerindeki sari yazilar üzerine boyama, yapiskan degil. Bakalim, birde gidon bandini degistirdikten sonra nasil olacak.:)

• Beğen
Tepkiler: 9magiko

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Peki arkadaslar size bir sorum olacak, bu karbon parcalarin üzerindeki vernigi nasil cikarta bilirim?
Bilgisi olan yardimci olursa sevinirim.

Mertcan55

Üye
Tepki
2
İsim
Mertcan
Bisiklet
Carraro
Allah nazarlardan saklasın çok güzel ya :) Güle güle kullan abi :)