Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Dİkkat ! Çalinti Bİsİklet!

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında EMRESKA384 tarafından paylaşıldı.

1. EMRESKA384

EMRESKA384 Üye

Seviye:
    2000 Plazanin KARŞI Ara SokaĞindakİ Bİsan Bayİnde Çalinti Bİr Bİsİklet Satilik Vazİyette Durmakta.bİsİkletİn Markasi Bİanchİ,dİsk Frenlİ,alumİnyum Kadrolu,uzerİnde Acera Malzeme Var.zaten O DUKKAN MERDİVEN ALTI TABİR ETTİĞİMİZ EN ALT MODEL BİSİKLET GURUBU TOPLAYIP SATMAKTA.BİSİKLET KABAK GİBİ MEYDANDA.HURDALARIN ARASINDA HEMEN GOZE BATIYOR..Çalinti OlduĞunu Nerden TAHMİN EDEBİLİYOSUN Dİye Soracak Olursaniz Bİsİkletİ İnceledİm On Tarafi BoyanmiŞ Ve Kadrosu ZimparalanmiŞ.yanİ Bu Bİsİklet Buyuk Bİr İhtİmalle Çalinti Cunku Nİye Durup Dururken Cİrlop Gİbİ Kadroya Zimpara Surup Boyasini Çikermaya ÇaliŞilsin?boyasini Sokmeye ÇaliŞmiŞlar Ve De Tabİkİ ÇİzmİŞler.vede Fİyatta Çok Komİk Normalde O Bİsİkletİn SatiŞ Fİyati 800-900 Cİvari Orada 350 Ytl Fİyat İstİyolar 100 Ytl Sİnİ Dukkan Sahİbİ Komİsyon Olarak AldiĞini DuŞunursek (50ytl Alicidan 50ytl Saticidan)bİsİkletİn SatiŞ Fİyati 250 Ytl.Çevrenİzde Bİanchİ Bİsİklet Çaldiran Varsa Hemen Durumu Haber Verİn.

2. enis57

enis57 Forum Demirbaşı

Seviye:
    ilginiz ve dikkatiniz için gerçekten çok tşkler

3. eniskaratut

eniskaratut Forum Demirbaşı

Seviye:
    emre abi bisiklet ön arka hidrolik disk fren ve siyahmı

4. EMRESKA384

EMRESKA384 Üye

Seviye:
    mekanık disk frendi,bisiklet yeni model bianchilerden.siyah beyazdı sanırım.jant seti seyrek telli siyahtı,gobekler deoreydi,kadro seleye doğru assa salınım yapıyordu.

5. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Abi helal olsun sana nasıl farkettin ;) tebrikler ve bizi uyardıgın için teşekkürler..

6. olcaybatu

olcaybatu Üye

Seviye:
    yaaaaaa abicim o ufuk abinin bisikleti!!! iste bu yaaa tamamdir bianchi miwok modeli dimi? gecen gun fener mahallesindeki ufuk abi soylemisti calindi diye. benim bisikletin aynisi biliyorum!!!! acilen ufuk abinin numarasini bilen varsa arasin onu nooolurrr!!! rengi siyah-gri arka-on attirici deore frenler alivio aynakollar alivio ince lastikliyse kesin o bisiklettir. benim dershanemde hemen o bisikletcinin yani!!!! bana ulasmak isteyen varsa numaram 0546 486 04 91!!!! okuldaysam acamayabilirim eger oysa cok sevinirim mani olduguma!!!!!

7. Lobo

Lobo Aktif Üye

Seviye:
    Pedallar da benim.

Beyler pedallara bakın. Standard bianchi pedalı değil.

8. ufuks

ufuks Yeni Üye

Seviye:
    bisiklet benim degil bu arada:)calana bravo gercekten...eli cabuk hırsızmış...
    Benim calınan bisikletim bianchi miwok..siyah gri...uzerinde ince antreman lastikleri var...bunun yanında vites takımı deore , aynakol alivio...goren duyan olursa ve haber verirse sevinirim...
    bu arada calınan bisikletimin uye fotusu bolumunde :) yeni aldığım scott u calmak icin lutfen beni takip edin..bisikleti bırarktığım anda hızlı bi sekilde calın ve kacın..cunku pek de can alıcı bi cezası yok...polise basvurunca da onlar gulerek size bi tane daha alırsın bosver diyorlar...ya da su mahallededir diyerek net adres de verebiliyorlar... oraya biz de giremiyoruz sen unut o bisikleti diyorlar.....sonra da salak salak evinize geliyorsunuz...

hepinize sevgiler..hırsıza da simdiden bol pedallı gunler ....

ugurcani bunu beğendi.
  9. felis911

felis911 Bisikletkolik

Seviye:
    üzücü bir durum halbuki onlar bizim bir parçamız gibi