diğer mtb sitesi hak.

ytsejam

Üye
Tepki
1
Herkese merhabalar,

Forumda yeniyim ve gördüğüm kadarıyla bir deneyim sürecine dayalı olarak ilk aşamada her yere yazmamız pek mümkün olamıyor. Bana sunulan seçenekler arasında umarım doğru yere açmışımdır bu konuyu.

Bisikletle ilgili değerli bilgi kaynaklarına üye olmak istedim ve zaten 2-3 taneden biri olan bu siteyle birlikte sanırım adını vermek uygun düşmüyor ama bildiğiniz iyi bir kaynak olan bir yerli dağ bisikletçiliği sitesinde de üye olmak istedim. Ancak site hata veriyor. Orada buranın aksine üye olmadan forumlar, ilanlar vs görüntülenemiyor gibi anlıyorum ve üye olamayınca da sitenin en aktif yerini kullanamıyorsunuz.

Elbette oranın da facebook sayfasına veya iletişim adreslerine sorabilirdim ama, burada da eminim aynı zamanda oraya üye olan kullanıcılar vardır ve daha hızlı cevap alabilirim diye düşünüm. Ayrıca, pasif durumdaki bir siteden de cevap beklemek durumunda kalmak istemedim.

Merakım şudur ki, bu site artık aktif değil mi, yoksa bir-iki günlük bir hata durumu mu söz konusudur?

Umarım ilk mesajdan bir hatam olmamıştır. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Scudo

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü