Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Didim Barış Şenliği

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında gezgin35 tarafından paylaşıldı.

1. gezgin35

gezgin35 Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba Arkadaşlar,

Bu sene 12 ncisi düzenlenen Didim Barış Şenliği'ne İzmir Bisiklet Derneği olarak katılmamız için davet aldık. Bu kapsamda 1 Eylül Cumartesi günü yapılacak BARIŞ YÜRÜYÜŞÜ'ne İzmir'den bir kafile göndereceğiz.

Bisikletlerimiz ile katılacağımız Barış Yürüyüşü saat 18:00 'de başlayacaktır.

Şenliğe katılım için 1 Eylül Cumartesi günü İzmir'den otobüs kaldırılacaktır. Yürüyüş sonrasında akşam İzmir'e dönüş yapılacaktır.

Şenliğe katılmak isteyenler bisikletlilerin bizimle irtibata geçmeleri gerekmektedir. Kontenjan sınırlı olduğu için ilk başvuru yapanlar listeye alınacaktır. (İsim, Soyisim, İrtibat Telefonu yazılı maili bilgi@izmirbisiklet.org adresine gönderiniz.)

GELMEK İSTEYENLERE ÖNEMLE DUYURULUR.

Resmi Web Sitesi
    http://www.barissenligi.com

Sağlıklı ve bisikletli günler

Alpay ipekgil bunu beğendi.
  2. gokturkgunal

gokturkgunal Aktif Üye

Seviye:
    Gönlüm katılma istese de, malesef işlerim dolayısıyla katılamayacağım. Umarım adına yaşışır bir şenlik olur ve herkez barış gülücükleri saçar.

3. Alpay ipekgil

Alpay ipekgil Kıdemli Üye

Seviye:
    Adı gibi şen olacağını umuyorum.Katılanlara şimdiden iyi eğlenceler diliyorum.Mutlu kalın

4. Emir Alaca

Emir Alaca Forum Bağımlısı

Seviye:
    Keşke ege bölgesinde olsaydım Didim'i özledim.Katılanlara zevkli bir gün diliyorum.

5. gezgin35

gezgin35 Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşlar,

Önemli bir hatırlatma yapmak istiyorum, Didim gidiş geliş masraflarını Didim belediyesi karşılayacak, katılım fazla olursa en büyük belediye otobüslerinden isteyeceğiz. Şu anda bir minibüsü dolduracak kadar arkadaşımız müracaat etti.