Derya harikalar diyarında...

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
merhabalar...bende dün havanın güzelliginden yararlanıp atladım bisikletime ve 1:30 saatlik ufak bir gezi yaptım.beni yalnız bırakmayan tommy'e burdan teşekkürlerimi sunuyorum.anlatmaya başlıyorum...

işte köycegiz girişi...
(link)
çeşme görünce durup köycegizin suyundan içtim...
(link)
ve su içme sırası tommy deydi.oda içimi kaldıracak bir poz verdi malesef.:eek:
(link)
ben sonbahar hüznüyle yaşarken ve tüm çiçeklerim solmuşken gördümki meger bahar çoktan gelmiş bahçelere:rolleyes:
(link)
köycegiz gölünün kendine has küçük limanı.boş çünkü hepsi tamirde teknelerin.
(link)
benim yılların eskitemedigi güzel dostum,bisikletim...;)
(link)
çevre dostları üzgünüm.bi demet papatya getirmeseydim annem kapıyı açtıgında elim boş olacaktı...
(link)

evet şimdilik bukadar.ben fotograf yüklemeyide ögrendimya artık gezi yapıp sizlerin begenisine sunarım.tabi bu gezim begenilirse.herkese sevgiler...

Scudo

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Tebrik ederiz güzel bir gezi olmuş.
Toomy sizin köpeğiniz sanırım.
diğer köpeklerin bisikletlere ilgisini düşününce aralarında bir çatışma oluyor mu diye merak ettim ?

• Beğen
Tepkiler: Ozge Deniz

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
@ataruh

teşekkürler.evet benim köpegim.o çok meraklı gezmeye.bisikleti depodan çıkarınca hemen hazırlanır dış kapıya yönelir.baglasam durmaz yani.sever bisikleti.oda bisiklet dostu sayemde...

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Derya hanım gerçekten tebrik ederiz. Şu dünya sanırım görene göre farklı görünüyor. Yani demem o ki, bir bayanın gözüyle bir erkeğin gözü dünyayı farklı görüyor galiba.. :)
Sanki sizin fotolarınızda daha fazla çiçek ve daha fazla sevgi var gibi..
Allah sizi sevdiklerinize bağışlasın...:)

not: köpeğinizin boğazını güzelce muayene ettim. maşaAllah kulakburunboğaz yönüyle hiç bir problemi yok çok sağlıklı. (Ağzını güzel açmışta onun için yani) şaka bir yana selam ve saygılar sunar, paylaşımlarınızın devamını bekleriz.

sGonzales

Forum Demirbaşı
Tepki
462
Çok güzel Marmara adasına benzettim sessiz sakin sütliman bi deniz doğa mükemmel:rolleyes: gerçekten çok şanslısın..

• Beğen

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
@Mesut Girgiç
Mesut Abi öldüm gülmekten. :):):):) Harikasın..

Sevgili Derya,
Süper bir gezi olmuş. Köyceğiz'e gerçekten bahar gelmiş bile. Burada da havalar iyi ama yinede çiçekler açmadı. :( Çok güzel bir gezi yapmışsın. Ellerine ayakalarına birde Tommy'ne sağlık.:D

Sevgiler...

• Beğen

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
@Mesut Girgiç

bende farkettim.pek renkli fotograflar çekmişim.Allah hepimizi sevdiklerimize bagışlasın Mesut Abi.tommye gelince fotograf çekinmeyi pek sever açtı agzını.teşekkürler.sevgiler...

@Serkan Taşdelen

yardımların ve yorumun için ayrı ayrı teşekkürler serkancım.darısı sizin otaraflara inşallah.begenmene sevindim.sevgiler...

ZaRaKi

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
SeRHaT
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
bizim buradaki köpeklerde pek bi meraklı. aralarında plan yapmış gibi hepsi birlik olmuş şurdan bi bisikletli gelse de kovalasak diye bekliyorlar:D . kanımca toomy ile aralarındaki en büyük fark bu;) . ayrıca resimler çok güzel olmuş elinize sağlık...

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Gerçekten hoş bir gezi olmuş :).
Ancak keşke papatyalar yerinde kalsaydı, ben nedense kır çiçeklerine hiç kıyamıyorum, çok kısa sürede boyunlarını büküyorlar. Ancak anneler için de değer sanırım :).
Tebrikler...

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
@nuriaktürk

teşekkürler begendiginize çok sevindim...

@SeRHaT_

tommy motorlu araçları sevmiyo.bide kendiyle barışık yani farkılı bi köpek.teşekkürler...

@HaliliOzturk

teşekkür ederim.bende papatyalara kıymak istemiyodum.ama anneme hoş bi süpriz oldu.gerçekten degdi yani.hem suya koydum daha solmadılar:p .

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Vaaaay Derya atağa geçmişsin. Tebrik ederim çok güzel bir gezi olmuş. Mekan süpermiş çok beğendim.

Mesut Abi'ye katılmamak elde değil. Ne zaman tura çıksak erkekler;

- Yok Rock shox manyak esnermiş,
- Yok Spd'yi geçenlerde çok sıkmış, acayip düşmüş,
- Yok Xtr akratıcı alırsak bisiklet bilmem kaç gram hafiflermiş,
- Geçen gün 700 metreyi 15 ortalama ile şu kdr dakikada çıkmışlar.. vs... vs... gibi şeylerden konuşuyorlar. :eek:

Hiiiiiiiiç doğadaki çiçeklere, böceklere, çimlere, ağaçalara, göllere, akarsulara hayran olup da saatlerce izlemiyorlar bizim gibi. Yarışçıların dışında tur yapanların pedala basarken etrafındaki güzellikleri kaçırmasına üzülüyorum. O kadar çok izlenecek, gözlemlenecek, hayran kalınacak şey var ki...

O yüzden bizim olduğumuz dünya daha çekilir, daha anlamlı. Zorla da olsa bazı şeylerin farkına vardırabiliyoruz ihhi :)

Yürüyün bayan pedalcılar, kim tutar bizi... ihhi ahha ehhe ohho :D :D

• Beğen

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
@KevSerSeri

katılıyorum sana.benim içinde eglenceli bir gezi oldu.1 yıl aradan sonra kendime gelip yaşadıgımı hissettim.bizsiz hayat çekilmez olur.ama kıymet bilenmi var?:rolleyes: neyse teşekkürler arkadaşım güzel yorumların için kucak dolusu sevgiler.bayanlara destege devam...

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
@KevSerSeri

Kesinlikle katılıyorum.

Selamlar

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
@KevSerSeri

kevser sen olayı asmıssın haberımız yok rock shox XTR.vayyy ne zaman sid world cup alıcan merak ettım sen sımdı 2007 xtr da dusunuyorsundur:D
derya fotolar super elıne saglık resımlerı kım cektı merak ettım

• Beğen

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
@burgazz

benim olmadıgım fotografları ben çektim.digerlerine rica ettigim yoldan geçenler çekti.teşekkürler...

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.166
Derya hanım yüreğinize sağlık güzel bir geçirmişsiniz.Paylaşımlarınız'dan dolayı teşekkür ederiz.

Devamı içtenlikle bekliyoruz..;)

• Beğen

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Sewgili derya,çokkk güzelll anlamlı 1 gezi olmuş,fotoğraflardanda anlaşılıyor zaten:) Ayrıca 1 köpek ve hayvansewer olarak,köpeğine bayıldııım....Ne şeker şheyyy ooo yaw:p senin yanında olup,destek olması da 1 güven kaynağı aynı zamandaaa;)

Bu keyif weren Gezileriniiin we şiriiin fotoğraflarının dewamını diliyorum

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

• Beğen