Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Derleme önerisi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ioalici tarafından paylaşıldı.

1. ioalici

ioalici Kıdemli Üye

Adı:
    İbrahim Onur ALICI
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Herkese selam.
    Grupta bircok bisiklet hakkinda boluk porcuk bilgi mevcut. Genelde benim gibi daha tecrubesiz arkadaslar da bisiklet secerken danisiyor ancak sorular bilgisizlik yuzunden sig oldugundan genelde yanitlar da dar oluyor. Benim onerim sudur: Bisiklet hakkinda derlemeler yazilabilmesi icin belli bir format hazirlanabilir. Cok tecrubeli ve bilgili arkadaslarimiz mevcut. Basvurulan bisiklet hakkinda bilgisi olan arkadaslar o formatta objektif ve subjektif verileri paylasir ve ortak lisanla bisiklet hakkindaki bilgiler daha anlasilir olur. Internette bircok site var ama Ingilizce bilmeyenler olabilir, yanlis anlayanlar olabilir, hic anlamayan ancak bisiklet surmek ve parasini bosa harcamamak isteyen ve bilginize basvuran olabilir. Sonucta biz buyuk bir aileyiz. Zaten olan dayanismayi duzenli, takip edilebilir ve kolay bulunabilir bir formatta verirsek bence daha iyi olacak. Tabi yine konuyu goruslerinize sunuyorum. Uygun bulunursa ilerleyelim. Cogunluk gerek olmadigini dusunurse de konu kapatilabilir. Iyi aksamlar

2. aeneskral

aeneskral Allah için NAMAZ'a dur ey müslüman!

Adı:
    Abdulkadir Enes KIRAL
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    genel olarak forum kurallarını okumada yanlış anlaşılma var. veyahut hiç okumama, sadece kayıt olup hemen soruları yöneltme durumu var. Bu genellikle diğer forumlarda da maalesef böyle. misal birisi kayıt oluyor ve hemem bisiklet tavisyesi istiyor, başlık olarak "tavsiye" yazıyor. Halbuki forumda azıcık arama tarama yaptığı zaman kendisi gibi yüzlerce kişinin aynı başlığı açtığını görecek. Bu biraz bilgisizlikten değilde üşengeçlikten oluyor zannımca. Araştırmak yerine hazır cevap istiyoruz. üyeler forumu layıkıyla kullansalar aslında belkide böyle sıkıntılar, kargaşalar olmayacak. Bilinçli kullanımda tabi ancak kuralları öğrenmeden ve onlara riayet etmeden geçer.

ioalici bunu beğendi.
  3. cliocu

cliocu Yeni Üye

Adı:
    ayhan emre
    Seviye:
    evet tavsiye istiyor ama kendine göre tavsite istiyor bilmediği veya bilmediğim için.biz profesyonel değiliz shımano nun tüm modellerini bilelim.yada amortisörlü mü sabit maşalı mı daha uygun kullanım için.ben kendimden örnek vereyim forumu iyice araştırdım kendime bi sonuç edinemedim ve konu açtım.ama malesef bilen arkadaşlar pek yardım sever değil.sadece istenilen model konusunda işe yarar yada iyi kötü şeklinde yazılsa bile yeterlidir.800 tl ye kadar bi tavsiye yazılıyor 1500 2000 tl ye yakın model öneriliyor.

4. Hakkı can AYDIN

Hakkı can AYDIN Üye

Adı:
    Hakkı can AYDIN
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye: