deri ceket

derşan sezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.158
(link) şu siteye bir bakın arkadaşlar gavur kardeşlerimiz maşallah deri ceket kot pantolon takılıyorlar.Açıkcası bende şık bir şekilde bisikletime binmek isterim hiç deri ceketle bisiklete bineniniz oldumu?terletiyormu çok artısı eksisi belirtirseniz sevinirim.
Belki böyle şık giyinirsek görenlerde bisiklete binmeye özenir diye düşünüyorum.Malumunuz taytlar ve renkli kıyafetler giyince millet dumur oluyor :)

Scudo

Gürkan Karataş

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Gürkan Karataş
Bisiklet
Specialized
siyah dar kot, tişört ve üstüne oduncu gömlek altada geniş kalıplı ayakkabılar giymek favori kombinasyonumdur. tayt formadan daha güzel bir görüntü sergilediğim kesin :D

konuya dönersek, farkettiyseniz deri takılanlar performans binicisi değil. zevk için bisikleti kullanan tipler. o nedenle görüntüleri en az bisikletleri kadar önemli :D deri ceketlerin normal şartlarda dahi aşırı sıcak tuttuğunu düşünürsek o şekilde kullanımda baya bi terleme olucaktır.

• Beğen
Tepkiler: Bariskkk

RAHMİ

Forum Bağımlısı
Tepki
336
Sadece şunu söyleyebilirim. Deri ceketin içinde ne kadar serbest olabilirsin ki! :) Bisikleti kontrol etmekte çok zorlanırsın bence..

• Beğen

Gürkan Karataş

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Gürkan Karataş
Bisiklet
Specialized
@RAHMİ

o kadarda abartmaya gerek yok, gidonu tutup çeviremeyecek kadarda etkilemez.

• Beğen

Berke ÖZTÜRKMEN

Forum Bağımlısı
Tepki
306
Bisiklet
Diğer
Terletir mi bilmiyorum ama ; biri gündelik kıyafetler diğeri gündelik ulaşım aracı tercihi. İkisi bir karede buluşunca ne kadar güzel bir görüntü ortaya çıkıyor. Açıkçası bende kot pantolon ve ceketimle bisiklete binmeyi çok seviyorum.

• Beğen
Tepki
24
o değil de Türkiye'de o etekle bisiklet süren bir bayan kaç araba kazasına istemsiz sebep olur acaba :D

• Beğen

Gürkan Karataş

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Gürkan Karataş
Bisiklet
Specialized
@Burak Sakarya

türkiyede bayanlar ilk önce bisiklete binsinlerde etekleri eksik kalsın.

• Beğen

derşan sezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.158
ben balborosu çıkmasam denerdim.Ama evime yakın düz yollarda yada daha doğrusu denicem böyle.

• Beğen

RAHMİ

Forum Bağımlısı
Tepki
336
@Gürkan Karataş

Şehir içinde 15 km\h hızla gezeceksen sorun olmaz tabi.. Ama trafiğin içinde giderken özellikle hakimiyete zarar vereceği düşüncesindeyim hala..

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Eğer düz yolda, herhangi bir performans kaygınız olmadan kullanıyorsanız, çok güzel kıyafetler. Keşke ben de öyle sürebilsem bisikletimi. Fakat şuan oturduğum yer, doğru bir tabir olacaksa; yumurtanın tam tepesi. Yokuş inmeden hiçbir yere ulaşamıyorum. Yokuşu bu kıyafetlerle inmek bana güven vermez, paraşüt gibi :D
E indik yokuşu, dönüşte 4km tırmanış var, ortalama %6lık eğimle.
Durum öyle olunca ister istemez antrenman kıyafetleri giyiyoruz.

Yoksa sahilde gezmek için sürdüğümüz bisiklette bu kıyafetlere hiç gerek yok, fotoğraftaki amcam gibi çıkabiliriz

http://www.cyclechic.be/wp-content/uploads/2010/04/Cyclechic_Antwerpen-51web.jpg

Göker Gülay

Daimi Üye
Tepki
83
Bu fotoğraflar sanırım Belçika'da çekilmiş. Orada insanların trafikte birbirine saygısı, modern şehirleşme ve bisikletin bir yaşam biçimi oluşu böyle rahatça giyinmeyi kolaylaştırıyor. Ben böyle giyinip çıksam ya bir dolmuş yolcu alacak diye beni sıkıştırır, ya bir taksi yanımdan geçerken çukurlarda göl olmuş suyu üzerime fışkırtır ya da dikkatsiz bir yaya üzerime çıkar. Yani aziz dostlarım öyle başa böyle tarak misali, serin aylarda trafikten izole bisiklete binebiliyorsanız ne ala, yoksa süprizlere hazırlıklı olun.