derecenizi burada yükseltin

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

yiğit_kara26

Forum Demirbaşı
Tepki
172
bu konuya istediğiniz kadar yazı yazın ve her başkasının yazdığı yazıya teşekkür edin ve dereceniz yükselsin tabi forum yöneticileri ve kuralları için sorun olmassa (saygılarımla) iyi forumlar

Scudo

yiğit_kara26

Forum Demirbaşı
Tepki
172
forum kuralları arasında araştırdım sakıncası yok birde yönetici ve görevlilerin yorumlarını almak lazım (saygılarımla)

BEYHAN

Daimi Üye
Tepki
172
Bisiklet
Carraro
böyle bir şeye kim ihtiyaç duyar ki o zaman forum da derecelenme mantığının ne anlamı var herkes boyle yapsın o zaman. bence bir gereksiz bir konu

Umut Palabıyık

Daimi Üye
Tepki
429
Yöneticilerin de onaylayacağını sanmıyorum bence de çok gereksiz bir başlık. Hani belki 50 mesaja ulaşıp özel mesaj atmak için gerekli ama onun dışında derecen olmuş olmamış ne gerek var, forumun mantığı bilgi paylaşmaktır. Eğer forumu dolaşmıyorsan, bilgi alışverişi yapmıyorsan anlamı yok

• Beğen
Tepkiler: fecredall

Erdem Yıldırım

Daimi Üye
Tepki
184
forumda derecenizi arttırabileceğiniz o kadr konu var ki..sadece yeni mesajları bile takip etseniz yeterli olur

globaldriver

Daimi Üye
Tepki
259
İsim
Ugur Bilgili
Bisiklet
Trek
Önder Tarım; emeğine sağlık güzel yazmışsın:D :D Bak sana +repde veriyorum.:D. Normalde böyle şeyleri bende sevmem çok ilgincime gitmiştir. Ama kızma eğlencesine yazdım

• Beğen
Tepkiler: Önder Tarım

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Forumun kuralları tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi yazılı ve yazılı olmayan kurallardan oluşmaktadır...

Nasıl ki yeni üyelerin mesaj sayısını arttırmak için boş mesaj yazmasına izin vermiyor isek aynı işlevde olan bu konuya da aynı sebepten dolayı izin verilmeyecektir...

BİSİKLET FORUM'un temel amacının bilgi paylaşımı olduğunu düşünürsek, forumdaki bir çok arkadaşımız gibi faydalı bilgiler paylaşırsanız dereceniz diğer kullanıların size gösteridiği ilgi çerçevesinde zaten artacaktır...

Bunun yanında forumda derecenizin artması size herhangi bir fayda sağlamamakla birlikte yönetim kadrosuna girmenize de katkısı olmayacaktır... Çünkü yönetim kadromuz foruma olan faydalarına göre belirlenmiş, forumun gelişimine katkı sağlayan kişilerden oluşmaktadır...

Burası sıradan bir arabesk forum değil, DÜnyanın en büyük Türkçe Bisiklet Paylaşım forumu olan BİSİKLET FORUM'dur...

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
@Hasan Çağrı

Yahu eklemeden edemeyeceğim.

Böyle bir konunun tek amacı "En çok boş konuşan üye" rütbesine ulaşmak olur herhalde... Birazcık sağduyu arkadaşlar ;)

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.