Deore MTB için uygunmudur.

Enes nlfr

Üye
Tepki
23
Bisiklet
Bianchi
Herkeze iyi forumlar arkadaşlar. Bende Deore Full set var. Acaba bu MTB de nekadar dayanıklılık ve güven sağlar.Bilgili arkadaşları bekliyorum :) Shimano sitesinde baktığım kadarıyla orta seviye geçiyor deore set. Kafam karıstı yani yarışa katılcağım vardı hevesim gitti :)

Scudo

Semih_ÇELİK

Forum Bağımlısı
Tepki
346
bir aktarıcının 500 tl oldugu katagoride tabikide orta seviye geçmesi bile iyi. bence en az 3 5 yarışı sorunsuz cıkarır dogru kullanıp sorun yasarsanız değişdirirsiniz. ama katılmanız için fazla fazla yeterli diye düşünüorum.

Enes nlfr

Üye
Tepki
23
Bisiklet
Bianchi
Teşekkürler aklıma takılan sorun sadece biz 850 900 TL verip deore aldık. Yarışçı MTB arkadaşlara bakıyorum Xt XTR Acaba dedim ben deoreyle katılsam yoldamı kalırım gibisinden diye düşündüm teşekkürler :)

Artık Yok

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
bir yarışta bisikletinizin ve üzerindeki komponentlerin size olan katkısı en çok % 20 civarındadır önemli olan sizin yarışa ne kadar hazır olduğunuzdur ( parkuru tanıma , teknik antrenmanlar , düzenli çalışma , doğru ısınma ve doğru beslenme gibi )
genellikle kürsü gören bir sporcu deore set ile de rahatlıkla yarış kazanabilir çünkü neyi ne şekilde kullanması gerektiğini zaten biliyordur siz deore'den çekinmeyin çalışın savaşın ve yarışın ekipmanları performansınız aşama kaydettiğinde değiştirebilirsiniz zaten kısacası önce bireysel güç ve dayanıklılık sonrada buna bağlı olarak sağlam ve kaliteli ekipman

Enes nlfr

Üye
Tepki
23
Bisiklet
Bianchi
@ReşitÇağırgan
Teşşekür ederim hocam :) İyi pedellamalar..