Deore M-Fd 530 önerir misiniz? + Aynakol yorumunuz

Mustafa Özkara

Forum Demirbaşı
Tepki
454
Merhaba arkadaşlar
Erdoğanlar da bu aktarıcı 15 Euro. Sizce nasıl bir aktarıcı önerir misiniz?
(link)
Aynakol olarak da Truvativ Isoflow'u düşünüyorum. O da erdoğanlar'da 30 euro.
(link)
Ne dersiniz? Bu ikili hakkında.
Çok teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: hüseyin karaman
Scudo

Ziya Yurdakul

Daimi Üye
Tepki
130
deore 530 u kullanıyorum ben önermem ama benimki hiçbir zaman ayar kacırmadı gayet rahat ama zinciri sıkıştırıyor bazen takılıp kalıyor rezil edebilir yani..

müjdat dede

Forum Bağımlısı
Tepki
422
Bisiklet
Giant
@Ziya Yurdakul

arkadaşın dediği deore ön attırıcı arka attırıcı değil ön attırıcıda öyle sıkıştırma olacağını sanmıyorum sıkıştırsa nereyi sıkıştıracak onu merak ettim yeterki montajını iyi ve düzgün yapabilmek truvativ aynakaola gelince oda fena bir aynakol değil önemli olan paranın ne kadar olduğu paran bunlara yetiyorsa al derim tutupta shimano m775 xt aynakol diyecek değilim çünkü çok pahalı :) :D

Mustafa Özkara

Forum Demirbaşı
Tepki
454
@müjdat dede

Fiyatlarını inceledim hocam. Fena değil gibi 6 taksite kadar peşin fiyat avantajı da var. Üstelik fiyat sınırı olmadan kargo da bedavaymış. Bunu değerlendireyim istedim.

müjdat dede

Forum Bağımlısı
Tepki
422
Bisiklet
Giant
@Mustafa ÖZKARA

erdoğanlar bisiklet (lütfü abi) bende ondan bisikletimi aldım. fiyat konusunda çok iyidir ve zamanla seni tanırsa eğer mesela flaşör alacaksın 2 tane arasında kaldın seçemiyorsun ikisinide gönderir sana sen ikisinide denersin ve beğendiğini alırsın sonra erdoğanlar bisiklete tekrar aynı kargo firması ilep kargo parası ödemeden geri gönderirsin. esnafığı çok iyidir. hatta benden selam söyle :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bu lütfü abiden bir spd pedal aldık pek bi espisini göremedik :p :p ama forumdan okuduklarımızla fanı olduk kendisinin.

müjdat dede

Forum Bağımlısı
Tepki
422
Bisiklet
Giant
@serisonu

valla ben birşey anlamadım ama tekrar yazarsan sevinirim :D

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
arkadaş demek istiyorki kibarca,indirim yapmadı anlamında :) lütfi abi çok iyi bir insandır.oğlu mehmet abide çok iyidir.gerçek esnafdır ikiside :)

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
yok ya ölesine diyorum. yardımcı oldu kendisi. indirim yapsa tabii iyi olurdu 45 liralık pedal için ama neyse :):)

müjdat dede

Forum Bağımlısı
Tepki
422
Bisiklet
Giant
@serisonu

ben anlamamıştım ondan sordum ne demek istediğini :D
zaten 45 tl lik bir üründe indirim yapması zor ankarada olsak belki yapabilir ama ankara dışı kargo fatura falan ürünün yaklaşık %25 sini götürüyor.

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
şuan fiyatları yeteri kadar iyi zaten. kargoda ücretsiz. kendilerinden daha ucuza bir malzeme bulmak cidden zor şuan için istanbul içinde.

Ziya Yurdakul

Daimi Üye
Tepki
130
@müjdat dede

Bende ön attırıcıda bahsediyorum zaten=) Ben sıfır aldım bisikleti herşeyi ayarlı geldi ama skışıyor fc-m 442 aynakol var.arkadada pg980 ve xt aktarıcı var..Nereyi sıkıştıracak 2.den bire düşerken anideno arada sıkışıyor pedal çevirirsen yandın,1 den ikiye atarken bazenzinciri kaçırıyor aynakolla orta göbeğin arasına sıkışınca eyvah yandın..

müjdat dede

Forum Bağımlısı
Tepki
422
Bisiklet
Giant
@Ziya Yurdakul

o zaman yine ayarsız ya vites ayarı iyi değil yada orta attırıcı ayarsız ben şi,mdiye kadaar ne sıkışma yaşadım ne de birbaşka birşey :D

Ziya Yurdakul

Daimi Üye
Tepki
130
@müjdat dede

Ama ayarsız olsa devamlı yapardım deore 530 arazi sürüşünde 0 bence

müjdat dede

Forum Bağımlısı
Tepki
422
Bisiklet
Giant
@Ziya Yurdakul

ben deore yi arazide fazla kullanmadım sonradanda 2009 xt ye geçtim. bende sorun çıkarmamıştı şahsen senin aynakolun ne peki ayna kolda sorun olmasın.

Ziya Yurdakul

Daimi Üye
Tepki
130
@müjdat dede

aynakol fc-m 442 bu sorun beni deli ediyordu.sonunda aynakol ve attırıcıyı değiştireceğim.