Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Deore jant seti (schwalbe ssmart sam lastik ve rotor dahil)

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında fatih çiftçi tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. fatih çiftçi

fatih çiftçi Aktif Üye

Seviye:
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    1. [​IMG] Arkadaşlar öncelikle merhaba; deore jant seti bakımları yapılmıştır, akort istemez. Lastikleri 2.10 jant 32 tel dir.LastiLastikleri sıfır kadar temizdir.Rotor lar gayet iyi temizdir.Bu seti alacak arkadaşa sıfır kullanılmamış bir çift rotor hediye edeceğim ( 70 tl değerinde) jant seti çok sağlam ve çok hafiftir eminim hafifliğini Merak eden arkadaşlar olacak ilk fırsatta tartıp ağırlık bilgisini vereceğim bende tam hatırlamıyorum yanlış bir şey söylemek istemem. Jant ttakımını resimler de gördüğünüz şekliyle 350 tl ye vereceğim, kargosunuda ben ödeyeceğim yanında rotor ile beraber. Daha detaylı resim için wadsup kullanan arkadaşa foto atılabilir. Şimdiden hayırlı olsun.

2. fatih çiftçi

fatih çiftçi Aktif Üye

Seviye:
    İlan güncel arkadaşlar; alıcı arkadaş çok memnun kalacaktır,ani bir durumla üst seviye bir jant setine geçtim bunun için boşa çıktı ve değerlendirmek istedim.üzerindeki lastikler telli olmasına rağmen hafif bir settir kevlar lastik takıldığında dahada hafifleyecektir, ihtiyacı olan kaçırmasın ve alsın, yanında kullanmadığım rotor hediye edeceğim (takım olarak sıfır).

3. fatih çiftçi

fatih çiftçi Aktif Üye

Seviye:
    300 TL İlan güncel kargo bedelini karşılayacağım, ihtiyacı olan alsın inanın güzel bir jant seti sorunsuz.

4. fatih çiftçi

fatih çiftçi Aktif Üye

Seviye:
    250 tl ilan güncel alan olmassa bu güzel seti ilanı 2 gün içerisinde kaldıracağım.Bu fiyat tan kargosuna karışmam.70 tl civarında 1 çift kullanılmamış rotor hediye ederim alacak kişiye....

5. fatih çiftçi

fatih çiftçi Aktif Üye

Seviye:
    Forum harici satılmıştır. moderatör arkadaşlara ilgilenen arkadaşlara selamlar. Konu kapanabilir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.