Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Deore göbek

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında Cruel205 tarafından paylaşıldı.

1. Cruel205

Cruel205 Yeni Üye

Seviye:
    Selamlar elimde bulunan 7li kaset yeni aldığım deore arka göbeğe uymadı. Deore'nin çapı kasetin çapından daha büyük. Bunun için ne yapmam gerekiyor. Yoksa yeni 8li bir kaset mi gözüküyor. Acele yardım lütfen.

2. Gürsel A.

Gürsel A. Bisikletkolik

Seviye:
    Selam.
    Burda çap değil de göbek üzüerindeki "body" nin yüksekliği uymuyor..İlle de o kaseti kullanacaksanız arkaya pul koymak lazım.. Gerçi bu sağlıklı bir çözüm değildir ama uygulanabilir.
    sonuç olarak 8 veya 9 lu kaset almak gerekiyor..Ama bu da yetmiyor. Vites kolu, ayna kol, zincir vs'nin de değişmesi gerekiyor..
    Bunu satan kişi size sormadı mı bunu hangi göbeğe takacaksınız diye?

Selamlar..
    Gürsel

QUOTE=Cruel205]Selamlar elimde bulunan 7li kaset yeni aldığım deore arka göbeğe uymadı. Deore'nin çapı kasetin çapından daha büyük. Bunun için ne yapmam gerekiyor. Yoksa yeni 8li bir kaset mi gözüküyor. Acele yardım lütfen.[/QUOTE]

3. Cruel205

Cruel205 Yeni Üye

Seviye:
    Ben kendisine sordum ama kendiside dediğiniz pul yöntemini önerdi. Zaten bu kış sizden yukarıda saydığınız parçaları ve kron kadroyu almayı düşünüyorum. Ama bunları alana kadar kullanmak istedim. Malum bizde acemi olunca başımıza geliyor böyle şeyler. Öğrenmeye çalışıyoruz işte teşekkürler.