Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Deore Göbek ve Rotorlu Jant Seti, Lx 9lu Ruble

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında mirtcirt tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mirtcirt

mirtcirt Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar. Disk frene geçme ümidiyle yine forumdaki bi arkadaşımdan aldığım jant setimi paraya ihtiyacım olduğu için satıyorum.
    Ön-arka göbek, rotorlar ve QR deoredir. Göbekler satın aldığım arkadaşımın bisikletinden çıkma, ben hiç kullanamadım. Tahmini 2 yıl kadar çoğunluğu yaz mevsimi olmak üzere sürmüştür.
    Rotorlar gayet iyi durumda, en ufak bir yamukluk bile yok.
    Jant telleri taiwan. Ayrı ayrı değerlendirecek olursak; ön çok iyi durumda. Gerginlikleri ve görsel performansları 10 üzerinden 8. Arkalar pek iyi sayılmaz. Bazıları kırıldığı için gümüş renkli olanlarla değiştirmiş. Ama tansiyonları iyi. Görsel olarak 10 üzerinden 5, performans olarak 7.
    Çemberler noname yani varsa bile markalarını bilmiyorum. Yine ön jantın çemberi görsel olarak arkaya göre daha iyi durumda. Zaten ön ile arkanın çemberleri farklı.
    Lastikler 1,50 ebatında markasını bilmediğim, genelde asfalt amaçlı kullanılabilecek yol lastikleri. Zaten çiftini geçen sene 18 liraya almıştım ama bisikletin görüntüsünü bozuyor diye çok fazla takıp kullanmadım. Jantlar boş kalmasın diye üzerinde kelepir veriyorum.
    Son olarak LX 9lu rubleden bahsedeyim. Yine bunu da bi arkadaşımdan satın aldım hiç kullanamadım. O söylediğine göre çok az kullanmış. Zaten görsel olarak da bu anlaşılıyor, herhangi bir kırığı yamuğu yok. İsteyene jant seti ile, isteyene haricen verebilirim.

Fiyatlar

- Jant Seti, Ruble Komple Herşey (Kargo PTT olmak üzere bana ait) => 120 TL
    - Sadece Jant seti (Rotorlar, Lastikler dahil, ruble hariç) => 85 TL
    - LX 9lu Ruble (Kargo PTT olmak üzere bana ait) => 35 TL

Mesaj adedim yüzünden özelden cevap atamıyorum.
    mirtcirt@hotmail.com adresinden mail-msn yoluyla ya da telefonla
    0505 300 52 77 (Avea) veya 0537 540 41 70 (Vodafone) ulaşırsanız daha çabuk iletişim kurabiliriz.

2. Hüseyin ÇALIŞAN

Hüseyin ÇALIŞAN Kıdemli Üye

Seviye:
    slm ruble fiyatında son bişi olmazmı kesin alıcıyım

3. mirtcirt

mirtcirt Yeni Üye

Seviye:
    Tamam son 30 lira olsun yine kargo ptt ile bana ait. Yalnız bu cumartesi gününden önce göndermem mümkün değil, şehir dışındayım çünkü. Ya da olursa yeğenime söylerim, o postalar size.

4. mirtcirt

mirtcirt Yeni Üye

Seviye:
    Ürünler satılmıştır. Konu kapatılabilir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.