Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

DEORE BR M595 HİDROLİK hakkında KULLANANLAR CEVAP VERİRMİSİNİZ ? ACİL !

Konu, 'Frenler' kısmında berkay onaylıı tarafından paylaşıldı.

1. berkay onaylıı

berkay onaylıı Aktif Üye

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    slx alacaktım ama satılmış deore br m595 var acaba o nasıl kullananlar yorum yazarsa sevinirim yoksa bekliyip slx mi almalıyım nasıl bir fark var arasında ilk defa hidrolik fren kullanacağım yardım acil :) oda satılmadan :)

2. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Eski bir fren sistemi ile ilgilenmeyin. 2013 veya 2014 modelleri daha estetik ve daha sağlam.
    2013 model-DEORE BL-M596 fren kolları ve BR-M596 gövdeye sahip bir set alabilirsiniz.
    2014 model-DEORE BL-M615 fren kolları ve BR-M615 gövdeye sahip bir set alabilirsiniz.
    2013 model-SLX BL-M675 fren kolları ve BR-M675 gövdeye sahip bir set alabilirsiniz.
    2014 model-SLX BL-M675-B fren kolları ve BR-M675 gövdeye sahip bir set alabilirsiniz.

ProfessionaL ve Max Torque bunu beğendi.
  3. berkay onaylıı

berkay onaylıı Aktif Üye

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:

teşekkürler abi ama fiyatlar tavan onların baktım şöyle de benim deore br m595 250 tl seti bunlar biraz tuzlu abi öğrenciyim :) bu fren seti problem çıkarır mı ya da hani deore alacağına bekleyip şunu alman çok çok daha iyi olur dedirten bi durum yoksa ben bunu alıyım diyorum yada bekle bulabilirsen slx mi al dersin ? ama alacağım slx de bunun gibi eski model herhalde

4. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Rica ederim Berkay'cım,
    Tabi önceki modellerin fiyatları günümüzde düşmüş durumda, DEORE veya SLX hidrolik frenler kişinin kullanımına bağlı olarak problemler çıkartabilir tabi bu tüm hidrolik set'leri için de geçerli ama dikkatli kullanırsan yıllarca sorun çıkartmaz. Şu daha iyi dedirtecek bir durum veya özellik olmadığından istediğini alabilirsin.

5. Ahmet Özcan

Ahmet Özcan Aktif Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Gayet güzel ,yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum hemde sınırlarımı ve bisikletin sınırlarını zorladığım halde hiç bir sorunla karşılaşmadım.Daha iyileri var mutlaka ama sana da performans olarak yeter bu frenin.

6. berkay onaylıı

berkay onaylıı Aktif Üye

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:

kullanıma bağlı derken abi ben eskiden hareket yapardım trial yani artık yapma diyorsun anladığım kadarıyla

bir kullanıcıdan ileti almak gibisi yok tabi teşekkürler olumsuz yazılar da okudum da bir soruyum dedim ses yapması işde ayarının zor olması gibi ince ayar gerektiğini yazmış da benim bisikletim 1 gün bile bisikletçiye gitmedi tüm bakım onarım bende heralde onuda yaparım :)

7. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Hayır hayır sen trial'e devam et :) sıkıntı yok.

8. berkay onaylıı

berkay onaylıı Aktif Üye

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    deore br m595 hidrolik frenimi aldım. yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar.

9. Ahmet Özcan

Ahmet Özcan Aktif Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    yapılmayacak karmaşık bir şey değil.