Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

deore aynakolu yada sd761 i olanlar!!!

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında dodo tarafından paylaşıldı.

1. dodo

dodo Forum Bağımlısı

Seviye:
    :) yaz tatilinin başında sd761 imi aldım...şu zon zamana kadar pek bi şikayetim yoktu ama şu son zamanlarda deore aynakoldan sürekli sesLer gelmeye başladı...daha öncede bu konuyla ilgili bir konu açmıştım ama şimdi sesler biraz daha artmaya başladı...konuyu açtıktan sonra aynakolu sıkınca geçmişti ama dün yine tekrarlamaya başladı ses ve beni çok sinirlendiriyor...bunun Tam çözümü nedir?neden olur? cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

2. Mithrelios

Mithrelios Kıdemli Üye

Seviye:
    bende boyle bir sorun olmadi şu ana kadar(oldukça az kullandım daha). aldığın yere götürüp baktırt bence, orta göbeği ve sistemi bir değişik çünkü hollowtech octalink olduğu için.

3. dodo

dodo Forum Bağımlısı

Seviye:
    bisikletimi aldığım yere gittim ve bisikletçim ufak test sürüşüne çıktıktan sonra pedal göbeklerinin sıkılması gerektiğini söyledi...pedalı aynakolu söktük göbeği sıktık ve sorun geçti...sanırım fabrikada sıkılmamasından dolayı kaynaklanan bir durum...

4. kabuscobar

kabuscobar Aktif Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    bendede bu sorun var bugün gidip bende bir sorayım belki aynı nedenden kaynaklıdır

5. kabuscobar

kabuscobar Aktif Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    AYNI SORUN benim 761 de hala devam ediyor. en az 3-4 defa gittim aldıgım yere. her defasında birseyler yaptılar olmadı. yaglandı, sıkıldı, ayar yapıldı ama hala ses cıkartıyor:((