Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

denizlide pedallayanlar. ornaz vadisi.. tarih bilinmiyor.

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında sniper tarafından paylaşıldı.

1. sniper

sniper Forum Demirbaşı

Seviye:
    tarih bilinmiyo dedim cünki o gün o kadar güzeldiki tarih belirmek istemedim:)
    ümit önden önden indi hava attı bize...

cado ve nikanam bunu beğendi.
  2. sniper

sniper Forum Demirbaşı

Seviye:
    aaa ismailde inmiş
    su akan der şimdi kurudu sıcaklardan...
    yine ismail 2. turu yaptı garibim kamerada cahide olunca onun bisikletinide dereden gecirmek ismail asli görevi:)
    abi tekerlere dikkat edin aman haaa patlatmayın derken ismail kendisi patlattı cok güldük.. ne zaman patlatmayın desem benim teker patlıyo dedi yine patlattı camlık tavas gezisinde:) yorulduğumuzdan değil teker molası bu
    köy kahvesinde cay molası verdik bende fırsattan istifade enerji olsun diye bi torba cikolata aldım köy bakkalından kimselere vermeden yarıladım dı ki cahide ilk cikolatasını yemeden bunlar bozuk dedi..gercektenbozuk muş yolda beni mahvetti akıllandım şimdi önce arkadaşlar yesin sonra ben:)
    ornaz a vardık piknik alanına girdik bisikletlerimizi dayadık ağaca görevli geldi ve buraya aracla girmek yasak gencler bisikletlerinizi aşağıya park edin... biz şaşırdık bi saat laf anlattık dil döktük sonunda edebiyat kazandı
    eee mimarız ya mangal icin zor görev bize hemen oracıkta kücük bi mangal yeri insaa ettik ümit yardım etti taşları taşıdı:)
    ardından yine ben:) sucuklara sarıldım bu seferde ismail yardım etti sucuklarıbana uzattı:)
    artık ben dinleneyim dedim... ve ismail sahnede.. cahide en zoru yapıyo fotograf cekiyor...
    benimde keyfime dicek yok hani
    ornaz ..ornaz...
    eee kahvemizide icelim değilmi
    kusura bakmayın anlatımdan dolayı... o gün o kadar cok eğlendim ki daha bi sürü foto var bunlar aralarından sectiklerim... teşekkürler ismail,cahide ve ümit ogüzel gün icin...:)
    not: o zamanlar ümit satış neyim bilmiyodu ne olduysa sonradan oldu:):):)

Ediz Tevfik Özgan bunu beğendi.
  3. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:

Merhaba Hüseyin.

2006 yılının aralık ayımı desem yoksa mart ayımı desem tam karar veremedim.:D :D (Ha belkide kenox 5500 fotğraf makinasının tarih ayarı bozuktur.):eek:

Artık tarihi sizler daha iyi bilirsiniz. Ne diyeyim.

Güzel ve neşeli bir gezi olmuş. Ellerinize ve ayaklarınıza sağlık diyeyim.

Fotoğrafları atman içinde teşekkür ediyorum.

Sevgi ve selamlarımla.

4. nikanam

nikanam Kıdemli Üye

Seviye:
    hussarım hüseyinim, döşemişsin geziyi...
    ellerine sağlık. teşekkürler. ben de ne zamandır üşenip
    koyamıyordum bu küçük gezinin fotoğraflarını.

gerçekten çok hoş bir geziydi. çok eğlenceliydi.
    bir daha gitmeli oralara.

scofoid26 ve Ediz Tevfik Özgan bunu beğendi.
  5. Ediz Tevfik Özgan

Ediz Tevfik Özgan Bisikletkolik

Seviye:
    oralara buralara heryere gitmeli bisiklet tepesinde. İzinde gölhisara gelecem kafama eserse orayadek pedallarım belkide. Pekbi dostana göründünüz arkadaşlar gözümüze. Teşekkürler.

6. sniper

sniper Forum Demirbaşı

Seviye:
    bekleriz buyrun gelin ne demek... siz gelin hele.. biz sizi gezdiririz. birlikte pedallarız.. belki dostane gözükmekten fazlası vardır.... değilmi:)

7. mdemir782

mdemir782 Aktif Üye

Seviye:
    arkadaslar oncelikle hussar supermen huseyin abi anlatimindan dolayi bende sanki o gezideymisim gibi ama keske olsaydim dedigim bi gezi bu yüzden küskünlüklerimi bildiririm :boese157: cooook zevkli ve doyurucu bi gezi olmus sucuk falan ismail abi gezi kücük ama eglencesi büyük olmusa benziyo inşallah bır hafta sonu tekrar düzenleriz aynı yere daha kalabalık gideriz:in: :in:

8. pythia

pythia Üye

Seviye:
    Aferin Hüseyincim! ben sana ocak yapmayı böle mi öğrettim?; Mimar en zor koşullarda bile estetikten taviz vermemeli :D neyse gezinin güzelliğinden kimse bişey çakmamışa benziyo. Arkadaşlara bir de bayıra ters yatıp fıkra anlatırmısın lütfen.:smily143: Ben bu hafta malesef size katılamıyorum:( Artık Alanya 'da yapıcaz kendimize bir güzellik. Hepinize bol eğlenceler. Bacaklarınıza kuvvet

sniper bunu beğendi.
  9. ismailofli

ismailofli Bisikletkolik

Seviye:
    Fololar çok güzel...Ornaz ve İsrafil deresi civarına ben de gitmiştim.Bisiklet için çok güzel yerler.Tekrar yaşattığın için teşekkürler....

10. Nur Çetinkaya

Nur Çetinkaya Üye

Seviye:
    Hüseyin abi fotoğraflar ve anlatım harika.Çok güzel bir geziymiş.Geç de olsa bizlerle paylaştığın için teşekkürler.Oraya doğa yürüyüşü için gitmiştim.Bisikletle nasip olmadı.İnşallah birgün hep beraber gideriz.Bu arada ocağınıza bayıldım:in:
    Sevgiler

11. sniper

sniper Forum Demirbaşı

Seviye:
    alıntı: pythia nın söylemlerine cevap...(aynı anda birden fazla nasıl alıntılara cevap yazıldığını bilmediğimden böle yaptım)
    saolasın ... bayıra ters yatıp fıkra anlatımını kefe yaylasına gittiğimizde planlıyorum orda güzel oluyo...:) gelemicek olmana üzüldüm.. en kısa zamanda görüşmek üzere

evet nur güzel bi geziydi merak etme hep birikte bi gün pikniğe gideriz tekrar...
    o ocağı yaparken fazla gülmekten o kadar yapabildik... gülen yüzlerle her yere pedallarım....

scofoid26 bunu beğendi.
  12. scofoid26

scofoid26 Aktif Üye

Seviye:
    paylaşımın için teşekkürler abi,sucuklar harika görünüyoooooo

13. sniper

sniper Forum Demirbaşı

Seviye:
    bişi değil....:) sucukları ve ekmeği abartmışız ..ikiside artmıştı o gün.. ismail hala o günün hatırası olarak o sucukları saklıyormuş :) artan sucuklarla bi piknik daha yaparız....:)

14. umittosun

umittosun Kıdemli Üye

Seviye:

aslında o gezide sizde olucaktınız ama daha sonra siz pamukkale yönüne döndününce olmadı inşallah tekrar gideriz ben çok sevdim o yolları

Nur Çetinkaya bunu beğendi.