denizli'de pedallayanlar 30.06.2007 gece turu

ismailofli

Forum Bağımlısı
Tepki
443
@Daywalker

Ercü getirmek için elimden geleni yapcam;ama şartlar müsait olmayabilir...Merak etme daha çok pedal basacaz...Çok hırslıyım ilk fırsatta canını çıkaracam...:D (Tabi önce benimki çıkmazsa...:eek: )
Görüşmek üzere...

Scudo

jamssea

Daimi Üye
Tepki
205
Merhabalar!Her zaman ki gibi gerçekten güzel bir gezi olmuş.Şu Afrika sıcaklarının olduğu ve sıcakların ciddi arttığı dönemde gece gezileri bence çok akıllıca bir karar.Yeni gezilerde görüşmek dileğiyle.

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Nihat merhaba,

Ne güzel düşünmüşsünüz gece serinliğinde bisiklete binmeyi.Aman yeterli aydınlatma tedbirlerini alınız zira malum gece bisiklete binmek daha tehlikeli.Geziye katılan tüm dostlara teşekkürler.Paylaşım ve güzel fotoğraflar için Nihat'çığım sana ayrıca teşekkür ederim...

• Beğen
Tepkiler: Hasan Hakan Koç

cado

Aktif Üye
Tepki
201
heyyy denizli de pedellayanlar,
gene yapmışsınız ,yapacağınızı.O akşam orada olmayı çok isterdim ama birkaç arkadaşa izah ettim.istanbuldan eski ev arkadaşım bana misafir olarak gelmişti.birlikte gelsek desek bide yanında 4 aylık bir velet getirmişti.bu yüzden o keyifli geceye ismailde ,bende katılamadık. ama aynı parkuru un tekrarını acilen istiyorum,nihat cığım üzgünüm sen gelinceye kadar bekliyemiyeceğim çünkü fotolar beni feci cezbetti,hemen planlayalım şu gece turunu.....
nihat,nur,ercü,gül ve hüsar emeğinize sağlık....