Denizli'de Pedallayanlar 07.07.2007 Aphrodisias Keşif Turu

Scudo

mdemir782

Aktif Üye
Tepki
72
evet arkadaslar ensonunda derslerden firsat buldum fotolar ve anlatimin cok guzel olmus ercu sen ve umit abinin destekleri olmasa bu geziyi tamamlayamazdim bize destekveren herkeze tekerteker tesekkur ederim bu geziden umdugumuzu bulamasakta guzel bir birliktelik oldu evet ismayil onemli olan yola cikmak ve ilerde torunlarimiza anlatcak bir anım daha oldu tesekkurler ercu yol boyunca ogrendıgım seyler bırlıkte bıseyler yapmanın zevkı tırcıların saygısız olması durdugumuz her benzin istasyonda bizimle neden ingilizce konustuklarını hıc anlamadım herkeze tekrar tesekkurler huseyın abi ayaklarım yıne ağrıyo abi ama hicbir ağrı bisiklet binmeme engel değil yeterki sizler yanımda olun ben heryere gelırım mumkunse cok uzak olmasın bundan sonra

Daywalker

Daimi Üye
Tepki
172
@mdemir782

Valla dediğin gibi Ümit de olmasa işimiz zordu bizim:D Yaptığın her faaliyet senin için yeni tecrübeler getirecektir, ileride işine yarayacaktır. Bundan sonraki faaliyetlerimizde mesafeyi daha iyi ayarlamaya çalışırız, merak etme. Görüşmek üzere...

• Beğen
Tepkiler: sniper

cado

Aktif Üye
Tepki
201
merhaba mustafa
mütevaziliğiniz de pek cici olmuş üstünüze ,o kadar yol yaptın tabikide yorulacaksın.senin seviyene geldiğim gün çınara simit dağıtırım ben ,helede yanında ercü gibi bir adama ayak uydurmak kolay değil hani,artık km leri yükseltmeye başladın mustafa cığım,bundan sonrasında bir izmir yapar gelirsin herhalde....

yunuskivanc

Aktif Üye
Tepki
206
Ercüment abi sana helal olsun demekten başka bişey gelmiyor aklıma. Bu geziyi senden dinlediğim için biliyorum neler yaşadığınızı ve tekrar tebrik ediyorum 220 km kolay değil

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Performans desen süper...

Rota desen harika...

Antik yerlere zaten bayılırım...

Bize de paylaşım için teşekkür etmek düşer...
Ellerinize sağlık...

Daywalker

Daimi Üye
Tepki
172
@yunuskivanc

Merhaba Yunus, bazı aksilikler olduysa da başardık sonuçta. İlgin için çok teşekkür ederim. Artık bisikleti de aldığınıza göre sizin de aramıza katılma vaktiniz geldi demektir. Beraber bisiklete binmek dileğiyle...

@KevSerSeri

Yorumlarınız ve ilginiz için çok teşekkürler...

• Beğen

cado

Aktif Üye
Tepki
201
onlar ekibin vedarı iftarı olarak sonuçlanmışlardır.dolayısı ile hepimiz onların bu performaslarını grurla sunuyoruz.elimizdeki en iyi malzemelerden ikisi ,diğer iyi malzemelerde grubun geri kalanları,hepsini bir sunmamak için az az gösteriyoruz ki forumun heyecanı bitmesin.

• Beğen

mdemir782

Aktif Üye
Tepki
72
@ismailofli

yok bendaha alısamadım ne mutlu TÜRKÜM dıyene dıyorum arkadaslar bıraz utandılar:D ama olsun

iltifatların için teşekkürler cahıde abla cok incesin:)

• Beğen