Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Denizli'de Düzgün Bir Bisikletçi Yokmu?

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında Ali Menemen tarafından paylaşıldı.

1. Ali Menemen

Ali Menemen Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Çok dolandım çooooooook, ama bişey bulamadım. Çoğu tamirci iyi değil ve parçaları çok kötü. Bisiklete binerekn Denizli'de bazen bisikletçiler görüyorum(en son gördüğüm kırmızı-beyaz bisikletli gri kasklı bir abi ve yanında biri daha vardı...). Acaba bu gördüğüm bisikletçi abiler bu forumu keşfettiler mi? İnşallah onları bildiği güzel bir bisikletçi vardır da bana yardımcı olurlar.

2. agencalp

agencalp Aktif Üye

Seviye:
    Denizlide DENİZLİ BİSİKLET PLATFORMU adında ciddi bir oluşum var. Eğer katılmayı düşünürsen google gruplardan aratabilirsin. Bisikletçi olarak malesef kaliteli malzeme satan veya bu malzemelerden anlayan kimse yok. Becerebilen tamirini ve bakımını kendi yapıyor.Malzeme olarakta genellikle izmir veya istanbuldan parça tedariki yapılıyor.

3. Ali Menemen

Ali Menemen Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    denizilbisikletplatformu ndan haberdarım ama iyi bir bisikletçinin olmaması çok kötü.

4. Daywalker

Daywalker Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba, forumda şehiriçi gezi ve tur makaleleri bölümüne bakarsanız Denizli'de benim ve tanıdığım birkaç arkadaşımın gerek bireysel gerek küçük gruplar olarak gayet ciddi faaliyetler yaptığımızı görebilirsiniz. Sizi de faaliyetlerimize bekleriz. En kısa zamanda tanışmak dileğiyle, sağlıcakla kalın.

Ayrıca bir de özelden mesaj attım.