Dengesini Kaybetmeyen Bisiklet

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Dengesini Kaybetmeyen Bisiklet

http://img525.imageshack.us/img525/8734/36360138.jpg

Tek tekerlekli bisikletler teknoloji sayesinde yeniden hayat buldu. Gören kişilerin denemek istediği ancak müthiş bir dikkat ve denge gerektiren tek tekerlekli bisikletleri kullanmak artık daha kolay. Focus Designs adlı firmanın ilk olarak 2010 yılında piyasaya sürdüğü Unicycle adlı ürün, geliştirilmiş versiyonuyla yakında alıcısıyla buluşacak.

Firma yeni versiyonda, herkesin bu tek tekerlekli bisikleti kullanabileceğini açıkladı. Ayrıca Unicycle'ın yeni versiyonundan düşebilmek yetenek isteyecek. 1.499 dolar fiyatla satılan Unicycle her kullanıcıya hitap etmese de ürünün sunabildiklerini aşağıdaki videoda görebilirsiniz.

Scudo

42FY

Daimi Üye
Tepki
184
Haklısınız aslında bir nevi otomatik vites araç kullanmaya benziyor keyif almak için değil zorunluluk mantığında olduğu gibi

Kimseyi İlgilendirmez

Forum Demirbaşı
Tepki
316
İsim
Murat Ç.
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bana hitap etmez. Açık havada seyahat edeceksem, bisiklet gibi bir "Ulaşım aracı"nı kullanmayı, dolayısıyla biraz olsun spor da yapmayı tercih ederim. Ayrıca öyle bir aleti Türkiye'de nerede kullanacaksınız? Yolda mı, kaldırımda mı? Kanun'da tanımlı değil ki! :)

Osman D.

Forum Bağımlısı
Tepki
261
Bisiklet
Cube
bisiklet sürmeyi bilmeyenlere , korkanlara , tırsanlara , öğrenemeyenlere de hitap ediyor :)

Kimseyi İlgilendirmez

Forum Demirbaşı
Tepki
316
İsim
Murat Ç.
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Osman D.

Sevgili kardeşim, ben bu düşüncene pek katılamıyorum maalesef. Bisiklete binmeye korkan, binmeyi öğrenemeyen biri bu tek tekerlekli hilkat garibesine hiç cesaret edemez diye düşünüyorum :)

yasinduran

Daimi Üye
Tepki
56
pedal yok bir şey yokk bu bisiklet değil üşenenler için bi alet o kadar :D