Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Demir kadro alüminyum ile değişir mi?

Konu, 'Kadrolar' kısmında levent ediz akgöl tarafından paylaşıldı.

1. levent ediz akgöl

levent ediz akgöl Yeni Üye

Merhabalar...Siteye ve bisiklet hobiciliğine yeniyim.Sitede biraz araştırma yaptım ama bu konuyla ilgili birşey bulamadığım için sormak istedim burdan.
    15 gün kadar evvel uğur ekinox marka demir kadro bisiklet aldım.Asıl gönlümden geçen aliminyum kadro bisikleti alamadım o anki maddi imkansızlıktan dolayı.
    Merak ettiğim şey; bu bisikletin kadrosu bir alüminyum kadro ile değişir mi?Uyumsuz ekipmanlar ne olur?

2. Uğur Recep AKGÜL

Uğur Recep AKGÜL Bisikletkolik

Seviye:
    Hi ten kadrolar saglamdır fakat agardır. Biskleti sıfır aldın sanıyorum keske 15 gün bekleseymişin.

Uyum saglar bir cok parca fakat onun üzerindeki ekipmanlar düzgün bir aliminyum kadroda daha kötü duracaktıkr.

Sen sıfır bisiklete 250 tl civarı verdin sanırım. Alüminyum düzgün bir kadronun fiyatı tabi cok cesit var assa yukarı senin bisikletin fiyatında olacaktır. Sıfır bisiklet alıp , sıfır kadroyu cıkarıp yerine extra ücret ile baska bi kadro takmak akıl karı deil die düşünüorum.

250 tl ye bir aliminyum kadro alıp taksan her parcanda uysa 500 tl eder. 500 e cok güzel bisikletler vardı .

3. Veysel KOYUNCU

Veysel KOYUNCU Aktif Üye

Seviye:
    neden uymasın. en fazla furç takımı gibi bir parça alırsın. bir de aldığın bisikletin kadrosu kulaksız yeni aldığın kadro kulaklıysa arka mekanizma değişirsin o kadar. gerisinin bir problem çıkaracağını sanmıyorum.