Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Deltadan Çok Uygun Fiyatlara İkinci El Ürünler

Konu, 'Delta Bisiklet' kısmında ulas tarafından paylaşıldı.

1. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Merhabalar Arkadaşlar

Bana bayağı bir ikinci el bisilet geliyor. Ben de genelde kabul etmiyorum. Ama bu aralar talep olunca sizlere sunayım dedim belki işinize yarar bir şeyler bulursunuz...

Bu ürünlerin benimle hiç bir alakası yoktur. Sadece ben yardımcı oluyorum.

fiyatları minimuma indirgenmiş son fiyatlardır. Yani bu fiyatlar benim zorumla bu kadar aşağıya çekiliyor. Normalde bu fiyatlara alamazsınız :)

Ayrıca bisikletleri görmek isteyen arkadaşlar Delta Bisiklet İSTANBUL Subesine gelmeleri yeterlidir

0 216 450 66 30

Corratec x vert S02 XT

bir ay kullanılmış ve hiç kullanıldığı belli değil. Müşterimiz daha üst modelini aldığı için satıyor

Normal Fiyatı: 1000 Euro
    İndirilmiş Fiyatı: 800 Euro

Corratec Glacier

Hidrolik Disk Fren Hidrolik Manitou Amortisorler shimano XT donanım

Çok temiz bir bisiklet. Arka Amortisorleri Hava ayarlıdır. Diğer çift amortisorlu bisikletler gibi esnemez hatta neredeyse ayar yapılırsa hiç esnemez. Her türlü zor şartlara göre tasarlanmıştır. En ufak sorunu yoktur...

arka vites XT
    on vites XT
    Frenler magura julia hidrolik fren
    amortisor manitou hidrolik
    diskler magura
    lastikler maxis

Müşterimiz daha üst modelini aldığı için satıyor. Hatta bayağıdır da bekliyor. Fiyatı bence gerçekten çok uygun...

Normal Fiyatı : 1599 Euro
    İndirilmiş Fiyatı: 875 YTL

Geotech Dakar.

2 Ay kullanılmış hiç ir sorunu yoktur. Bazı donanımları daha iyidir. Müşterimiz Geotech Race aldığı için satıyor. Fiyatı gayet uygun...

Normal Fiyatı: 249 Euro
    İndirilmiş Fiyatı: 300 YTL

Scoot MTB İndirilmiş Fiyatı 250 YTL

Müşterimiz Corratec X vert expert aldığı için satıyor.. Fiyatı bence bir şey değil... .Sıfır fiyatını bilmiyorum üzeirnde bir sürü sticker yapıştırılmış. ama önceki halini görmüştüm güzel bir kadrosu var.

Gördüğüm kadarıyla amortisoru iyi calısmıyor. biraz sorunlu uygun fiyatlı 49 euro ya bir amortisor alıp iyi bir bisiklete sahip olabilirsiniz. o zaman da bisiklet size 300-350 ytl ye mal olur

Trek 1200

Normal Fiyatı: 1250 Euro
    İndirilmiş Fiyatı: 800 Euro

Müşterimiz Corratec CCT Ultegra Aldığı için satıyor.

Kullanılmamış bir bisiklettir.

İlgilenen Arkadaşlar bir şekilde bana ulaşşın yeter

0 216 450 66 30