Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Delta'da satılan 29 TL'lik gözlükler nasıldır?

Konu, 'Giyim' kısmında Melike S. Ünver tarafından paylaşıldı.

1. Melike S. Ünver

Melike S. Ünver Aktif Üye

Seviye:
    Doğru düzgün bir gözlük almak istiyorum ama istediğim tarz, içime sinen bir model bulamadım bir türlü. Delta'da 29 TL'ye gözlükler satılıyor. İnternetten, dolayısıyla denemeden sipariş vereceğim için bu gözlüklerden alsam mı diyorum. Alıp kullanan var mı? Ben seveceğim, kaliteli bir şey alana kadar iş görür mü?

Onur Kahraman bunu beğendi.
  2. Onur Kahraman

Onur Kahraman Bisikletkolik

Seviye:
    Melike S. Ünver bunu beğendi.
  3. Melike S. Ünver

Melike S. Ünver Aktif Üye

Seviye:
    Güzel gözlükmüş ama denemeden gözlük almak pek mantıklı gelmiyor bana. Kask alırken farkettim ki kafam biraz büyükmüş :) Gözlük küçük durabilir yüzümde, iyi durmazsa 29 tl beni üzmez ama fazlasını da boşa harcamak istemem.
    Türkiye'de deneyip beğeneceğim bir gözlüğü ebaydan almak iyi fikir, teşekkür ederim.

4. GiciK eRay ADALI

GiciK eRay ADALI Forum Bağımlısı

Seviye:
    sitede ebay den getirttikleri gözlükleri ufak komisyonlarla satan arkadaslar var.. ben bu arkadasların birinden kız arkadasıma almıstım ve cok memnun kaldık. zaten deneyin begenmezseniz kargo ücretini siz karsılayarak geri yollayabilirsiniz.. ben o sekilde almıstım.. 2 gözlük geldi biri bana bir kız arkadasıma.. kendime dusundugum yuzumde hos durmadı ben de kargo ücretini kendim ödeyerek yüzüme gitmeyeni geri yolladım.. alım satım kısmındaki giyim ve aksesuarlar kısmına bir göz atıp bu kişilerle iletisime gecebilirsiniz..

bir düsünün derim..

Melike S. Ünver ve fletcher bunu beğendi.