Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

DELTA RACE CRO MOLY hakkında düşünceleriniz nasıl

Konu, 'Delta Bisiklet' kısmında erencaner tarafından paylaşıldı.

1. erencaner

erencaner Forum Demirbaşı

Adı:
    Eren Caner
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    KADRO : DELTA CRO-MOLY
    ARKA AKTARICI : SHIMANO
    ÖN AKTARICI : SHIMANO
    VİTES KOLLARI : ALLOY
    AYNAKOL : ALLOY
    FREN ÖN / ARKA : ALLOY
    FREN KOLLARI : ALLOY
    ARKA GÖBEK : ALLOY
    ÖN GÖBEK : ALLOY
    GİDON : ALLOY
    BOYUN : ALLOY
    SELE : VELO
    SELE BORUSU : ALLOY
    SELE KELEPÇESİ : ALLOY
    JANT EBATI : 28"
    VİTES SAYISI : 12
    SIZE : M
    FİYAT:454ytl

başlangıç olarak 30kmlik yollara ve belki bi kaç ay sonra daha uzun yollara çıkmak istiyorum bu bisiklet nasıldır sizce?fiytı uygun geldi?asfaltta kullanacağım.dağ bisikletinin tekeri kalın oldugundan yavas gideceği için biraz hızlı bir şey istiyorum.bunun içinde yol bisikletie yöneldim.düşüncelerinizi bekliyorum.

2. Selim Çam

Selim Çam Onursal Üye

Seviye:
    isterseniz açtığınız konudan devam edin, forum kirliliği oluşmasın.

3. Selim Çam

Selim Çam Onursal Üye

Seviye:
    Bu paraya alınacak yol bisikleti ancak bu kadar olur. Üzerinde STI kontrol sistemi olmayan bisiklete yol bisiklete demem. İyi bir yol bisikleti istiyorsanız 1000$ınız olmalı en aşağı. Melez tarzı bisikletlere yönelebilirsiniz biraz bütçe artırıp. Ya da MTB alabilirsiniz bu paraya: Önerim: KRON XC 1000...

r_scribble ve boreas bunu beğendi.
  4. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Merhaba Eren bahsetmiş olduğun bisiklet fiyat olarak çok uygun. Fena da değil. Bu fiyatlarda bu kalitede bisiklet bulamazsın.

5. boreas

boreas Forum Demirbaşı

Seviye:
    bu nedemek şimdi yani 1000doları yoksa yol bisikletine binemezmi insanlar. üyelerin heveslerini kırmadan yorum yapın bence. ayrıca sizde de 1000dolarlık bisiklet yok. arkadaşımız yarışmayacak sanıyorum. eğer bisiklet sadece asfaltta kullanacaksa kesinlikle yol bisikleti tercih edilmeli.
    eğer bu paraya daha iyi performans sağlayacak bir yol bisikleti biliyorsanız onu tavsiye edin selim çam. lütfen kırıcı olmayın:boese157:

Selim Çam bunu beğendi.
  6. erencaner

Adı:
    Eren Caner
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    teşekkür ederim,evet yarış yapmayacağım asfaltta kullanacağım

Selim Çam bunu beğendi.
  7. Selim Çam

Selim Çam Onursal Üye

Seviye:
    Ne kırıcılığı? İnsanları kendi doğrularıyla herkes sokağa parasını atmasın istiyor. Kırıcı değilim de kırıcı olacam şimdi: Boreas ikinci kez saçmalama; bir daha böyle bir şey olmasın!
    Ne haliniz varsa görün...

8. erencaner

Adı:
    Eren Caner
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    teşekkür ederim arkadaslar sağolun gerçekten almaktan vazgeçtim bu bisikleti

9. Ediz Tevfik Özgan

Ediz Tevfik Özgan Bisikletkolik

Seviye:
    Arkadaşlar sözüm ortaya kim nasıl değerlendirir bilemem.:rolleyes: Ama sonuçta bir soru sorulduğunda cevabın da buna uygun olması gerekir diye düşünüyorum. Arkadaşımız sorusunu oldukça ayrıntılandırarak bir markanın bir modeline ait olarak sormuş. Soru gayet açık cevap soruya karşılık olursa bu tartışmaların hiçbiri olmazdı diyorum. Ama her soruda oldukça geniş değerlendirmeler böyle sonuçlara neden olabiliyor gerekirse soru sahibi cevaba göre sorusuna ilaveler yapabilmeye muktedirdir herhalde. Bu satırları birbirinden değerli arkadaşlarımın bu tarz dialoglarını görmekten üzülen bir forum sakini olarak yazdım. Sevgi ve saygılarımla. Ediz Tevfik Özgan

felis911 bunu beğendi.
  10. EGAH

EGAH Yeni Üye

Selamlar,
    Eren caner bahsettiğin bisiklete yaklaşık bir senedir her gün 10 km kadar kullanıyorum. Bence fiyatına göre fena değil. Ufak tefek arızaları olsa da benim işimi fazlasıyla gördü. Ama asfaltta kullanacaksan (bence) sakın kalın tekerlekli, çift süspansiyonlu bir bisiklet tercih etme. Çünkü kat ettiğin mesafeler artınca ne demek istediğimi anlarsın...
    Benim sana bisiklet modeli olarak tavsiyem ise Drag-Blade... Çünkü en ucuza alabileceğin avrupa imalatı bir bisiklet ve kalitesi Delta dan daha iyi. Ancak aralarında sanırım 200 ytl ifyat farkı var..
    Eğer düşünürsen benim bisikleti sıfır fiyatının %60 ına satabilirim. Km saati ve yedek lastik ve bere hediyesi....

11. erencaner

Adı:
    Eren Caner
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    teşekkürler

12. Fatih Buzgan

Fatih Buzgan Onursal Üye

Seviye:
    Arkadaşlar, birbirimize yardım ederken tarzımız da bu yardımsever vasfımızla örtüşsün, rica ediyorum.
    Konumuza dönelim;
    Sorduğunuz model, piyasada fiyatı en uygun sıfır km yol bisikletidir.
    Fakat ön ve arka vitesi dışındaki hiçbir parçası Shimano veya Sram değildir.
    12 vitestir, dual kontrol değil, benim tabirimle tombala vitese sahip.Bu da bozuk yollarımızda hem pedal çevirirken hem de vites değiştirirken sorun olabiliyor denge açısından.
    Geleceğe yatırım yapma ve uyumluluk kriterleri açılarından başka bir marka modele yönelmenizi tavsiye ederim.
    Eğer bütçeniz elveriyorsa biraz daha fark vererek, farklı modellere bakabilirsiniz, veya 2.el makul fiyatta (değerinde) satılan yol bisikletleri de arada denk gelebiliyor.

13. erencaner

Adı:
    Eren Caner
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    teşekkür ederim ilginiz için,zaten ben bu konuyu açtıktan sonra diğer konularımı bildiginiz üzere tur bisikletine yöneldim uzun yol için yol bisikletleri yük tasımaya elverisli olmadıgından

14. Fatih Buzgan

Fatih Buzgan Onursal Üye

Seviye:
    anladım ben biraz geç kalmışım, yine de elimden geldikçe bilgi vermeye çalışıyorum.