Delta Macera

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Merhaba Arkadaşlar,

Artık turlarımız daha düzenli olacak..

Artık biz de Delta olarak Tursab'a bağlıyız

A Sınıfı acenta

(link)

Yeni kurulduk. Yani yepyeniyiz. Ama arkamızda 1994’ten beri Türkiye’nin en iyi ve en güçlü bisiklet organizasyonu olan Delta Bisiklet, (link) , bisiklet sporuna 2005’ten beri yeni bir soluk ve heyecan getiren Delta Spor Kulübü ve motosiklet dünyasının vazgeçilmezi MotoTr, (link) var.

Yalnızca çocuklarımızı değil, gençlerimizi ve kadın-erkek yetişkinlerimizi tutsak alıp eve hapseden, onları hareketsizliğe, yanlış beslenmeye, aşırı kilolara ve tüm bunların sonucu olarak sağlıksızlığa mahkum eden televizyon ve bilgisayar bağımlılığına bir başkaldırıyı temsil ediyoruz.

Aşırı tüketim kültürünün egemenliğine girmiş dünyamızda, havası, suyu, ağacı, otu, hayvanı, denizi, ırmağı, gölü, dağı, taşı, toprağı ve insanıyla kirletilen, yozlaştırılan, yağmalananların adına bir başkaldırıyı dile getiriyoruz.

Kentlerimizin, alış-veriş merkezi çılgınlığından kurtarılıp güvenli bisiklet yolları, temiz hava üreten parkları, ağaçlandırılmış alanları, göletleri, yürüyüş yolları, spor tesisleri ve çocuk bahçeleriyle gerçekten özgür ve sağlıklı yaşam merkezlerine dönüştürülmesi için yola düşmeyi amaçlıyoruz.

Canlı-cansız tüm doğaya, insana, hayvana, çevreye, balığa, böceğe, havaya, suya, birbirimize saygılı bir dinlence, eğlence ve turizm kültürü yaratmak için harekete geçiyoruz.

Evet, evlerimizi, iletişim araçlarımızı, teknolojinin sağladığı rahatlığı seviyoruz. Ama bizim inancımız o ki özgürlük dışarıda:

Özgürlük Yollarda
Macera Dağlarda
Heyecan Gökyüzünde
Coşku Denizlerde
Sağlık Yaylalarda
Dostluk Ormanlarda
Arkadaşlık Sokaklarda
Yaşam Harekette
Sevgi Birliktelikte

Heyecanlı, hareketli, macera dolu, kıpır kıpır, coşkulu, dostluklar yaratan ve pekiştiren, bedensel, zihinsel, ruhsal sağlığımızı geliştiren etkinlik ve organizasyonlarda birlikte olmak dileğiyle.

DeltaMacera

(link)

Scudo

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
Hayırlı olsun Ulaş'cım çok sevindim, zaten önceden de bir çok büyük ve başarılı organizasyona imza atmıştınız, şimdi daha da iyi bir şekilde bisikletseverlere hizmet vereceğinizden hiç şüphem yok. Atılımlarınız için teşekkür ederim..

• Beğen
Tepkiler: ulas

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Teşekkürler Hakan'cım.. Artık bu şekilde daha güzel olacak..

Spec

Forum Demirbaşı
Tepki
659
Hayırlı olsun , çok sevindim. Anlaşılan daha sık ve daha güzel geziler bizleri bekliyor.

• Beğen

Aykut Subaşı

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Bisiklet
Cube
İyi düşünülmüş bir proje.Delta Bisiklet hem iş konusunda hemde bisiklet tanıtım konusunda öncü bir kuruluş.Bu arada Ulaş abicim.BEnde bisikletimi aldıktan sonra Delta Spor Kulubü'ne katılmayı düşünüyorum.

• Beğen

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Arkadaşlar işte hep birlikte güzel organizasyonlar yapacağız.. Biz elimizden gelenlerin en iyisini yapmaya çalışıyoruz

• Beğen
Tepkiler: Aykut Subaşı

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Dilerim bu macera hiç bitmesin :)!

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
her türlü organizasyonunuzda imkanlar ölçüsünde görüşmek ümidi ile hepimize hayırlı olsun :winkenlux

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Arkadaşlar yeniden çok teşekkür ederiz