delta herzamanki gibi

Ahmet Gökdere

Forum Bağımlısı
Tepki
2.494
bugün akşam işten çıktım 19.30 gibi, delta ya doğru hem antrenman hemde biraz borç ödeyim diye düştüm yola, bağdat caddesinde baktım arka teker inmeye başlamış, saatte 20.15 gibi, bir taraftan dua ediyorum deltaya kadar idare etsin, diğer taraftan delta açık olsun diye dua ediyorum, delta ya ULAŞtığımda:D* kapılar kapanıyor Serkan ve Davut kardeşlerim kapıda , bana bi iç lastik bi pompa verin siz gidin ben yaparım lastiğimi beklemeyin dedim, abi o nasıl söz hemen yaparız dediler dediklerinide yaptılar saolsunlar, buradan tekrar çok teşekkür ediyorum ayrıca Ulaş kardeşimide kutluyorum bu kadar doğru tercihleri için, saolun iyi varsınız, iyi ki istanbuldasınız

Scudo

Okan71

Aktif Üye
Tepki
147
@ahmet69

Aynen katılıyorum. Serkan ve Davut kardeşlerimiz bitanedir. Ama ya 1 dakika geç gitseydin de dükkan kapanmış olsaydı. ? Pompa ve iç lastik parasını taksiye vermezmiydin. Demek ki neymiş , pompasız ve yedek lastiksiz yola çıkılmazmış.

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
Ankara Delta'yla kanka olduk artık online telefon görüşmesiyle herşeyi telefonda anlatarak yönlendiriyorlar.
Teşekkürler Deltaaaa iyi ki varsınız...

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Arkadaşlar hepinize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız