Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Delta Bisiklet Sirkeci Şubesi Hakkında

Konu, 'Delta Bisiklet' kısmında Ünal Altay tarafından paylaşıldı.

1. Ünal Altay

Ünal Altay Kıdemli Üye

Seviye:
    Birkaç gün önce Peruzzo 324 bisiklet taşıyıcısı almıştım, montaj esnasında biraz sıkıntı yaşadım, sonrasında Delta Bisiklet Sirkeci şubesini aradım, mağaza sorumlusu Erdal Bey ve Okan kardeşim son derece nazik bir şekilde, hiçbir karşılık beklemeksizin aparatı kurup aracıma monte etti. Kendilerine ve Delta Bisiklet ailesine yardımseverlikleri ve güleryüzlü davranışları sebebiyle çok teşekkür ederim.

2. Delta

Delta Delta Yetkilisi Delta Bisiklet

Adı:
    Delta
    Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Memnuniyetiniz bizler için çok önemli.

Olumlu düşünceleriniz için teşekkür ederiz.

3. Bahadır Budak

Bahadır Budak Aktif Üye

Seviye:
    bugün delta bisiklet sirkeciye gittim ve şifreli kilit aldım, daha sonra hemen dükkanın önünde alyanla kilidin bisiklete sabitleme aparatını bisiklete monte ettim ancak aparatın plastik malzemesi fazla yumuşaktı ve içindeki somun yalama yaparak boşta dönmeye başladı yani kilidin plastik aparatı bisikletimin sele borusuna sürekli olarak takılı kalmış oldu. daha sonra çalışanlardan yardım istedim ve sonuç olarak yapabileceğimiz bişey yok öyle kullan dediler ve biraz tartışır gibi olduk. nihayetinde delta bisiklette böyle şeyler olmaması lazım dedim ve iade istedim, çalışan arkadaş sağolsun aparatı parçalayarak çıkarttı ve paramı iade etti. delta bisiklet müşteri memnuniyetinden taviz vermedi. sirkeci şubesine teşekkürler.

4. ömür gür

ömür gür Yeni Üye

kesinlik ile söylediklerinize katılıyorum erdal bey olsun okan olsun gerçekten çok nazikler ellerinden geldikleri sürece hep yardımcı oluyor ve çözüm üretiyorlar onlara tekrar tekrar teşekkür ederim

5. özençekçen

özençekçen Kıdemli Üye

Seviye:
    arkadaşlar kimse yanlış anlamasın bende sirkeciden geotech mtb mi almıştım anlayış hizmet davranış kusursuzdu gerçi evim her ne kadar anadolu yakasında olsada (daha çok kadıköy deltaya uğruyorum)delta her şubesiyle deltadır. yarın izin günüm sabah 9 da yine deltadayım yeni v fren baçakları ve bütçem yeterse birde düzgün kask alıcam adamlar mallarının arkasında.teşekkürler delta.