delta bisiklet samsunda açılsın

yusuf bekar

Forum Bağımlısı
Tepki
256
slm ulaş abi bu bayilik konusunda hep büyük şehirler tercih ediliyo bence samsunada açılması çok iyi olacaktır samsun olsun ilçeleri olsun baya bisiklet sevenler var hem istediğimiz parçayı hemen alabiliriz samsunada açın bir bayilik rica ediyorum

• Beğen
Tepkiler: ulas
Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Samsun'dan çok sayıda arkadaşım var. Hepsinin de ortak şikayeti aradıkları bisiklet malzemelerini bulamamaları. Forumda da görebileceğiniz aktif birçok Samsunlu arkadaş var. Orada gerek sporcu gerek müşteri olarak iyi bir potansiyel mevcut. Delta olmasa bile normal fiyatlarla hizmet verebilecek bir mağazaya ihtiyaç olduğunu herkes söylüyor. Bence Delta bu fırsatı değerlendirmeli...

yusuf bekar

Forum Bağımlısı
Tepki
256
evet değerlendirmeli yani aradığımız parçaları bulmakta zorluk çekiyoruz bazen şöle delta bisiklet samsunsa bayilik açsa süper olur bence rahatlıkla istediğimiz parçaları alabiliriz

• Beğen

yusuf bekar

Forum Bağımlısı
Tepki
256
ulaş abi ses gelmiyor senden nedrsin samsunda delta bisiklet olsa fena olmaz aslında

• Beğen

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Arkadaşlar ona da sıra gelecek. Bu hafta Levent'i açıyoruz. Önümüzdeki dönemlerde planlarımız içerisinde Samsun zaten var.

Hüsnü Deniz Kalaycı

Forum Bağımlısı
Tepki
187
İsim
Hüsnü Deniz Kalaycı
Bisiklet
Scott
@ulas

Peki Zonduldak'ta ne zaman görebilcez deltayı??:)

SametAksuoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
457
samsun tam bisikletlik şehir,
geniş düzlükleri, çeltiklikler, fındıklıklar, fundalıklar falan filan :))

ben bir samsunlu olarak, giriştiğiniz bu samsun olayında büyük başarı sağlayacağınızı düşünüyorum. kolay gele ..

yusuf bekar

Forum Bağımlısı
Tepki
256
ihşallah aksilik filan olmazsa açılır samsuna bekliyoruz