Delta Bisiklet İznik Turu harika geçti

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Biz geziye roterli de gelsek,ama yetişmeyi başardık.;) Karadan geldiğimiz için bazı aksilikler yaşandı yinede sizlerin arasında bulunmayı başardık mutluyum..

Gezide emeği geçen herkese teşekkür ederim,bu tür aktivitelerin devamı tüm içtenliğimle devam etmesini diliyorum..

Katılım gösteren tüm pedalsever dostlara çok teşekkür eder başka organisazyonlar'da birlikte olmak dileği ile sevgi ve selamlar..

Resimler Geliyorrrrrrrr......:D ;)

Scudo

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Tuğrul abi döktürmüşsün eline koluna sağlık... Evettt yokmu başka resimlerr yorumlar...

Ayfer Durmuş

Aktif Üye
Tepki
93
@Fatih - MFG(+)

Allah senden ve katılan bayanlardan 999.999.999.999.999.999.999... kere razı olsun :p :D :D

Ulaş akşam teşekkür edemedim sana emeğine,eline koluna sağlık,

Teşekkürler...

Evet yaw resüm isterük,resüm isterük...

• Beğen
Tepkiler: Önder Özdoğan

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
bursa ekibindeki sevgili abilerim heryere hınzır gibi yetisiyorsunuz valla :) okulumu sadece sizle beraber olmak icin uzatmıyacam boyle giderse bu arada Ulaş abi gercekten cok guzel bir gezi duzenlemişsin ellerine saglık

Tepki
3
Pedalsever arkadaşlar hepinize selamlar turumuza katılamayan arkadaşlar çok güzel anlar kaçırdınız inşallah bundan sonra ki turlarımızda hep beraber olabiliriz.
Bu turu organize eden Ulaş arkadaşımız başta olmak üzere bizlere yardımlarını esirgemeyen Serkan arkadaşımıza Tuğrul abiye lojistik destek sağlayan herkese ve en önemlisi katılan ve çok güzel şeyler paylaştığımız tüm arkadaşlara çok çok teşekkür ederim.

22 sene aradan sonra tekrar pedal basmaya başlamama ve zorlanmama rağmen bu turdan çok çok büyük keyif aldım.

Sevgili Ulaş kardeşim bir manimiz çıkmazsa bundan sonra ki bütün organizasyonlarında beni ve Serhat'ı en ön sıraya yazabilirsin tekrar herkese teşekkürler sağlıcakla kalın pedalınız düz bassın.

ayce

Üye
Tepki
1
Herkese selamlar arkadaşlar..
Herşeyiyle çok düzeyli, düzgün ve de sıcakkanlı olan bu ekiple tanışmaktan mutluluk duydum..
Grubun kadın katılımcı sıkıntısı olduğunu da şimdi öğrendim, bundan sonra mümkün olduğunca çok geziye geleceğim..
Emeği geçen herkese tekrar teşekkürler..
Görüşmek üzere.

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Arkadaşlar aslında ben teşekkür ederim... Bursalı kardeşlerimin ayaklarına sağlık iyiki geldiniz iyiki sizlerle tanışma fırsatı bulduk...

ahusenem

Aktif Üye
Tepki
137
arkadaşlar ;
ben ahu. nam-ı diğer "doktor". hepinize çok teşekkür ediyorum. çok keyifli bir pazar günü geçirttiniz. ama ulaş ve serkan a ayrıca teşekkür etmek istiyorum. tek tek sök çıkar bisikletleri filan. çay servisleri.herşey yolunda gitsin diye çok uğraştınız. hepinizle yeni tanışıyorum. kendimi yabancı hissettirmediniz. sabah toplantıya yetişmekte biraz zorlandım o kadar. bi de yatak olsa 3 gün uyurum heralde.
benim gibi çömez bisikletçiye güven verdiniz. artık her yola çıkabileceğime inanıyorum.:p ne biçim gaza geldiysem.
eee. bi dahakinde nereye gidiyoruz.

not: ben foruma 2004 ten beri üyeymişim.utandım şimdi

• Beğen
Tepkiler: NaLSaNaGaKZuGo

izumi

Üye
Tepki
32
:p Hakikaten çok keyifli bir tur oldu ,herkes oldugu gibiydi ,forumda başlayan tanışlık sıkı bir ekip ruhuna fırsat verdi ,tüm katılımcılara teşekkür ederim .

Özellikle Ulaş ve Serkan'a gezinin organizasyonunu başarıyla yürüttükleri ve neşemize neşe kattıkları için ayrıca teşekkür ederim .

Benzer turların ,yakın yeşil yerlerin devamı dileğiyle
Sırasıyla Dut Turu
İncir Turu
Üzüm Turu vs hiç fena olmaz hani :)ne dersiniz Turhan Bey??

Tüm arka-daşlara selamlar

Pınar(Izumiben)

• Beğen
Tepkiler: Hakan Yazman

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Tuğrul abi çok teşekkür ederiz fotolar için mükemmel tek kelimeyle, o güneş ne zaman battı öyle güzel :) Neyse sen kaçırmamışsın ;)

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
@ahusenem

Biz de katıldığın için teşekkür ederiz sevgili Ahu, eminim aramızda bir doktorun bulunması birçoğumuza ayrı bir güven vermiştir :)

goxelkurt

Forum Demirbaşı
Tepki
111
müthiş bi gezi olmuş hepinizin ayaklarına sağlık ve paylaşım için herkese teşekkürler...

Tepki
3
Samsundan gelen Kılıçreis, Bursa'dan gelen arkadaşlar ve İstanbul'dan abilerimiz hepinize ayrı ayrı çok teşekkürler ederiz. Bizlere spor yapmanın yaşının olmadığını spor ve arkadaşlık için neler yapılabileceğini gösterdiniz.

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
@izumiben

Sevgili Pınar dutlar ve kirazlar her ne kadar çok olgunlaşmamışlar olsa da evet gayet güzeldi :) Neden bilmem hiç ağaçların altında poz alınmamış herkes dut toplamakla meşguldu sanırım :D Sevgili Serkan ve Ulaş ın hakkı zaten ödenmez, turun en büyük yükünü onlar çektiler, her sorunumuza onlar baktılar, kanter içinde o yorgunlukla bisikletleri yüklediler susadık su servisi yaptılar :eek:

Bundan sonraki turumuz TUOR DE DUT (Dut turu) olsun :p

Tepki
3
Turan abi seni unuttum sanma nerdeyse bir aydır dut dut diye diye ağzımızın suyunu akıtıp heveslendirdin sonra da oturup bütün hepsini tek başına yedin biz arkadan gelenlere bir şey bırakmadın bir daha kine senin yanından ayrılmıyacağım haberin olsun.

ilgin

Üye
Tepki
12
Valla 1 seneden fazla olmuştu sizlerle birlikte bisiklete binmeyeli (gerçi yalnız da binmiyorum ya :D )

Tabi bu turda bisikletsever yeni arkadaşlar tanıdım..

Ulaş en başta sana tşk ederiz bu turu düzenlediğin için ....

Ve Turhan abicim sana da çok tşk ederim. Bana gel gel diye ısrar ettiğin ve bisikletimi koruduğun için ;)

Ve herkese teşekkürler....

Çok olmamakla birlikte benim de çektiğim resimler var.. En kısa zamanda yükleyeceğim resimleri...

Yeni turlarda görüşmek dileğiyle...

• Beğen
Tepkiler: NaLSaNaGaKZuGo

Serhat ÖNAL

Aktif Üye
Tepki
58
Çoook uzun süredir dahil olduğum en muazzam organizasyonlardan biriydi. Bu kadar güzel ve seçme insanın bir araya gelmesinde emeği olan herkese teşekkür ederim.

Sinerji vardı.. Enerji vardı.. Hepimiz çocuklar gibiydik.. Birbiri ardına kopan kahkahalar hala kulaklarımda..

Çok fazla resim çekemedim açıkçası ama çekebildiklerimi gönderiyorum..

Tekrar tekrar bu güzelliği yaşamak dileğiyle...

T

Tuğrul

Misafir
Benim çektiğim resimlerin orjinallarini isteyen arkadaşlar,aşağıdaki linkten indirebilir.

Selamlar

Özgür Dilaver

Forum Bağımlısı
Tepki
305
Bisiklet
Kron
Geçrekten çok nefes kesen ve hızlı bir gezi oldu bizim için, buradan tüm katılım gösteren arkadaşlara, geziyi düzenleyen ve çok emek veren başta delta olmak üzere emeği geçen herkese çok çok teşekkür ederim... Önder ile birlikte çektiğimiz fotografları en kısa zamanda bizde yükleyeceğiz...

Tepki
7
İsim
Sait Akdemir
Bisiklet
Salcano
Çekim yapan arkadaşlar fotoğraflarını rapidshare.com adresine upload yaparlarsa burada yayınlanmayan diğer fotoğraflara ulaşmamız daha keyif verici olacaktır.