Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Delta Bisiklet Fiyat Farkı

Konu, 'Delta Bisiklet' kısmında Yağız Gökmen tarafından paylaşıldı.

1. Yağız Gökmen

Yağız Gökmen sen kapatma ben seni areyceğim

Adı:
    Yağız GÖKMEN
    Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Bugün kızıltoprak mağzanızı Rs 20 jant,karbon maşa ayar sehbası gibi ihtiyaçlarımı almaya gittim ve alamadan döndüm sebebi ise web sitesinde gözüken geotech karbon maşa 360 TL mağzanızda no name kesinlikle üstünde bir tane etiket olmayan maşa 600 TL fiyat çektiler, sonra dedim olur bide jantı soralım jantı alalım bari 464 TL olan jantlar 650 TL ye çıktı ayar sehpasında insancıl davranıp 10 TL fark koydu arkadaş , kesinlikle yönetim ve sponsorumuz beni yalnış anlamasın sadece sebebini merak ediyorum teşekkür ederim

Birtan Kolburan ve Deniz Baklacı bunu beğendi.
  2. Ercan Cebeci

Ercan Cebeci Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Sitedeki fiyatlari gosterip nedenini sorsaydiniz keske. Bende merak ettim, bu kadar fark neden olur.

3. Yağız Gökmen

Adı:
    Yağız GÖKMEN
    Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    haklısın Ercan yapıcaktım vazgeçtim, fiyatları gösterip öğretmek benim görevim değil

4. Ömer KARAN

Ömer KARAN Onursal Üye

Adı:
    Ömer KARAN
    Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Serbest piyasa da satıcının istediği ürüne istediği fiyatı normal bir şeydir ancak Delta bisiklet gibi internet sitesi üzerinden de satış yapan bir işletmenin böyle yapması gerçekten de hoş olmamış.

5. Yağız Gökmen

Adı:
    Yağız GÖKMEN
    Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Aynen öyle Ömer bende ticaret ile uğraşıyorum, maşaya 1000 TL fiyat çekebilir bunun gayet farkındayım ilk mesajda belirttiğim gibi konun amacı sadece aradaki farkın sebebini öğrenmek

6. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Ben deltanın çalışanı yada sahibi değilim ancak o anda fiyatlar revizyondan geçerken İnternet'e geç yansımış olabilir. Delta da degil ama başka bi sitede benim de basıma geldi. Bir anlık hata ile olmuş olabilir.

7. x-rayted

x-rayted Bisikletkolik

Adı:
    Cenk K.
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Daha da önemlisi o fiyat internete özel olabilir. Bunu elektronikte veya mağazacılıkta sık görüyoruz. Kaç kere başıma geldi. İnternetteki fiyat mağazada olmuyor o fiyat internete özelmiş. En son KOÇTAŞla papaz olmuştum. Eve dönüp netten sipariş vermek durumunda kaldım. İnternet mağazasında stok bitti. Neyse 3 gün sonra stoğa girdi de alabildim..

Ancak Deltanın bunu belirtmesi de lazım. Yani bu fiyat internete özeldir demeliler..

8. ToffieBoi

ToffieBoi Onursal Üye

Adı:
    Gökhan
    Bisiklet:
    Orbea
    Seviye:
    Kesinlikle öyle.
    Ben sanmıyorum ki özellikle yüksek fiyat verilsin. Ya fiyatlar internet sitesine özel daha düşük yazılmıştır, ya da mağazadaki güncel olmayan fiyatlardır.
    Yine de düzgün bir açıklama gelmesi gerek Delta'dan. Her ne olursa olsun, can sıkıcı bir olay.

9. Yağız Gökmen

Adı:
    Yağız GÖKMEN
    Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    arkadaşlar fiyatlar geç yansımış olabilir site güncellenmemiş olabilir,kesin benden fazla para almaya çalıştılar gibi bir şey söylemiyorum ve diretmiyorum öncellik le bunu belirtmek isterim
    birde iki durum belirtmek isterim fiyatları görüp kendimize göre bütçe yapabileceğimiz tek yer internet mağazaları bir diğer durum ise uzun süredir takip ettiğim ürünler fiyatlar uzun süredir aynı