Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Delta Bisiklet Bankamatik Kartsız işlem yapılabilirmi?

Konu, 'Delta Bisiklet' kısmında Cüneyt Y. tarafından paylaşıldı.

1. Cüneyt Y.

Cüneyt Y. Kıdemli Üye

Seviye:
    Delta Bisiklet Bankamatik Kartsız işlem yapılabilirmi?
    ben 18 yaşından küçüğüm o yüzden k.kartım yok.
    sitede verdiğim adres ablama kayıtlı.(24 yaşında)
    ben internetten onay versem sonra bankamatiğe kartsız işlem yapıp parayı verip gitsem ablamda ürünü teslim alsa olurmu ?

edit:ablamın tc kimlik numarasını ve bilgilerini kullanarak.

2. Tamer KAMIŞLI

Tamer KAMIŞLI Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Delta Bisiklet yetkilileri buna daha net yanıt verirler ama, kartsız işlemden sorunu halledebilirsiniz. İsterseniz kendi isterseniz ablanızın TC numarasını ve telefon numarasını girerek havalenizi yapın. İşlemden sonra Delta bisikleti arayarak şu saatte şu kadar parayı hesabınıza yatırdım diye bilgilendirirsiniz ve havaleniz onaylanır. Kargo konusunda da siparişte kimin adını ve adresini verdiyseniz o teslim alır. Sıkıntı yaşanmaz.

3. Gürhan

Gürhan Yeni Üye

Seviye:
    yenı bısıklet alıcak bır cok kısı ınternetten faydalanıp bazı sıkıntılarını cozme ıhtıyacı duyuyor bunlardan bırıde benım mesela. yol bisikletı almayı dusunuyorum ama bazı sorularım var ve bunları delta bısıkletın bazı maıllerıne maıl attım ama cevap alamadım, forumdan bazı delta bısıklet calişanlarına msj attım tekrar cevap alamadım. kısacası forum uzerınden bır yonetıcı bellı baslı konularda bıze yardımcı olsa delta bısıklet ve yenı muşterısı olucak herkez ıcın cok faydalı olur. ( telefonla aramanın soyle bır kotu yanı var, satış esnasında sız bole demiştiniz hayır dememiştim gibi bir olayla karşilaşip taaa kadikoyden istanbul dışı sayılan hadimkoye eli boş donmek kımse ıstemez )

4. Cüneyt Y.

Cüneyt Y. Kıdemli Üye

Seviye:
    daha önceden internetten alışveriş yapmıştım.Oyun parası satın almıştım.ptt den gidip verdikleri hesaba havalemi yaptım.sonra eve gidip yatırılan günü saatini tc numaramı felan girdim ve yatırdığım para sitedeki hesabımda ve bu para ile bütçemin yettiği kadar oyun parası alıyordum.Buda bunun gibi bir sistemmi?

5. Tamer KAMIŞLI

Tamer KAMIŞLI Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Siz havalenizi yaparsınız, ardından Delta Bisikleti ararsınız ve elinizdeki makbuza bakarak dersiniz ki size şu günde şu saatte şu miktar parayı şu hesap veya IBAN nolu hesabınıza geçirdim. Karşı tarafta hesap hareketlerini kontrol eder ve bakar ki sizin dediğiniz saatlerde hesaplarına dediğiniz miktarda para geçmiş. Ardından da siparişinizi onaylar. Zaten açıklama bölümüne havale yaparken girme şansınız olursa sipariş numaranızı giriyorsunuz ve karşı taraf sipariş numaranızdan parayı sizin gönderdiğinizi anlıyor ve onaylıyor. Fakat benim gibi sipariş no giremezseniz de arar söylersiniz dediğim şekilde.