delirdin mi?

barhan

Daimi Üye
Tepki
626
Bisiklet
Diğer
cumartesi günü arabamla kaza yaptım ve şu an arabam tamirde.5 gündür işe bisikletle gidiyorum bugun sabah 20 cm kalınlıktaki karda ilerlerken amcanın biri gözleri yuvasından fırlayacakmış gibi bakarak arkamdan 'oğlum delirdin mi?' diye bağırdı.Ben cevap vermedim , yorumu sizlere bırakıyorum.(bu arada karda bisiklet sürmek inanılmaz keyifli)

Scudo

msd_57

Forum Bağımlısı
Tepki
487
kısın soguk olması bu yoruma davetiye cıkarmıs

Ama su varki bisikletin her mevsimi guzeldir 4 mevsimde kullanılır

Sen mutlu ve hosnut isen sorun yok.

Pedallamaya devam etmeni dilerim

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Her işte bir hayır vardır derler, kaza için geçmiş olsun. Kaza vesilesi ile karda bisiklet sürmenin keyfine varmışsınız. Yorumum; başkaları ne derse desin pedala devam ;)

kemal0139

Üye
Tepki
3
bugün işe giderken ve insanlar arabayı kulanamzken biskletli birinin 30 cm karda yol almaya caşıştıgını gördüm. önce yanlış gördügümü sanıp gözlermi oguşturduktan sonra dogru gördügümü anladım. yol kenerında soguktan donmuş kediye ve bir yandan bisklete binen hocamıza bakıp helel olsun dedim.megerse senmişin baran hocam:) tam gaz devam:))))

kemal0139

Üye
Tepki
3
ha bu arad hava sıcaklıgını göründe bunun şaşılacak bişi olmadıgını anladım ben - 30 derece sanıyodum meğerse - 20 dereceymiş :))))

kemal0139

Üye
Tepki
3
ha bu arada arkadasşlar tesekkür 3din bana bos vakitlerinizde sitey yeniyim oylarnıza ihtiyacım var:)

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
Ben söylenenleri dikkate alsaydım şu anda bir bisikletim bile olmazdı.Çünkü çevremiz o kadar soğuk bakıyorlar ki bu bisiklet olayına.Bisikleti sadece çoçukken kullanılan bir eğlence aracından ibaret gören kişiler var.Bunları dikkate almayın Pedallamaya devam....

• Beğen
Tepkiler: barhan

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
@baranozhan

Ben o amcayı çok güzel delirtmek isterdim ama................ Amcamız karda bisiklete saçma sapan gözlerle bakıyorken kendisinin -20 derece soğukta dışarıda ne işi var? Gitsin evine keyfine baksın..

Sahinoz

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Ahmet Sahinoz
Ben de liseye bisikletle gidip idarenin önünde arka kaydırırdım hocalar da öğrenciler de tip tip bakardı, hatta öğretmenler odasının önünde lastik izleri vardı içeri girip çalışmıştım biraz ortalık sakinken :D

Kimseyi takmayın çünkü deli değil sadece farklıyız ;)

tuninger_haa

Forum Bağımlısı
Tepki
486
@baranozhan

gecmıs olsun ınş. onemlı bırsey yoktur
20 cm karda pedal cevırmek zor olmuyor mu:)

barhan

Daimi Üye
Tepki
626
Bisiklet
Diğer
20 cm kar olayı şöyle perşembe akşamı başlayan kar yağışı tüm gece sürdü sabah kalktığımızda 20cm kalınlığında kar vardı.Ben işe 07:00da başlıyorum ve yola erken çıktığım için karlar kürenmemiş oluyor (bu arada şehrin en yüksek rakımlı yerinde oturuyorum yani işe gidiş yokuş aşağı).Dönüşte ise yoldan geçen arabalar ve kar küreme araçları yolları açmış oluyor.Karda sürmenin en zevkli yanı yokuş aşağı giderken bile ilerleyebilmek için pedal çevirmek.

BYselam

Üye
Tepki
41
Başlangıç
2001—02
Bisiklet
Diğer
Abi ben erzurumdan murat bizde o tarz şeylerle çok karşılaştık alıştık biz ama dedigin gibi karda sürmek bambaşka bişey

• Beğen
Tepkiler: barhan

Samet Saglam

Forum Bağımlısı
Tepki
127
Bence kar altına bisklet sürmek çok zevkli. Geçtigimiz hafta sonu kar bekleniyordu. Sabah uyandım ve her yer kar altında mükemmel bir manzaraydı. Kahvaltıdan sonra Dışarı çıktım ve kimseçikler yok kar daha yagıyor. Mahalle kara bürünmüş kimsenin basıp ezmedigi yerde biisklet çok zor oluyor ama verdigi zevk inanılmaz. Niyayetinde saatlerce dışarda beni görenler garip garip baktılar. Bişey söylemediler ama içinden kim bilir neler dediler acaba