Değişik Bir Yarış Duyurusu

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
Red Bull Altına Hücum’da snowboardçu ve kayakçılar trekking ve kayak/snowboard yeteneklerini konuşturarak altına ulaşmak için mücadele verecekler.

Red Bull Altına Hücum snowboard/kayak ve karda trekking etaplarından oluşan ve bugüne kadar Türkiye’ de ilk defa düzenlenen ekstrem bir yarış. 200 kişini katılmasının beklendiği ve toplam 1.5 – 2 saat sürmesi beklenen parkurda usta kayakçılar ve snowboardcular yeteneklerini ve dayanıklılıklarını konuşturacaklar.
Yarışma Doruk Kaya Otel pistlerinde gerçekleşecek ve toplu start verilmesiyle beraber 200 kişilik yarışmacı topluluğu zorlu trekking ve kayak parkurunu tamamlayarak bitiş çizgisine ulaşmaya çalışacaklar.
Yarışmada eleme yok, altına ulaşmak için sadece tek şansınız var. O da birinci olarak parkuru tamamlamak ! Red Bull Altına Hücum bu formatta düzenlenen Türkiye’nin ilk yarışı olarak tarihe geçecek.
ÖDÜLLER
Yarışmanın;
Birinci’sine 2.000 YTL değerinde altın,
İkinci’sine 1.000 YTL değerinde altın,
Üçüncü’süne 500 YTL değerinde altın hediye edilecektir.
Yarışmaya başvurmak için herhangi bir cinsiyet veya yaş sınırı yok. Sadece yeterince kendinize güvenmeniz ve (link) sitesindeki başvuru formunu doldurmanız gerekiyor.
Tarih: 25 Şubat 2007, Pazar
Yer: Doruk Kaya Hotel pisti
Son başvuru tarihi: 25 Şubat 2007, Pazar

Scudo

chacter_dead

Daimi Üye
Tepki
30
çok teşekkür ederim ben iyi snowboard yapıyorum ama hediyeler çok düşük bence eğlenceli olmaz çok kişi gelir ama az kişi finish i görür diye tahmin ediiyorum bu benim kendi yorumumdu :(:)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bu güzel etkinlikten haberdar ettiginiz için teşekkürler.Katılanlar olursa foto bekleriz.

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
@3rkn*MF

Valla 1. ye 2 bin YTL lik altın iyi hediye bence..Ülkemizde sportif yarışlarda verilen hediyeler hiç bir zaman yüksek değerde olmuyor zaten..TV lerin verdiği bilgi vs. yarışması ödülleriyle karşılaştırmamak lazım..