Değişen birşey yok

Fırat Dizman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.018
Bisiklet
Cube
değişen birşey yok,plansızlık,ciddiyetsizlik,yarışma saatleri,değişim alanına giriş ,numara sayılması.Takımlarda ,kukuplerden herşey isteniyor ama sı-onunda kulülere kupa vermemek için punlama bile yapmıyorlar.vs tek iyi durum teknik komiteye alınan iki kişinin bu işi seven ve sıkıntılarını bilenlerden olması ama inşallah seçilenlerden kendi kulupleri ön planda olmadan genel karar verebilirler ,daha önceleri yapıldı çünkü.
saygılarımla

yarışan arkadaşlar lütfen düşündüğünüz ,eksik gördüğünüz ve size göre yapılması gereken konuları federasyonun ana sayfasında iletişim bölümünde devamlı yazın.Nasılsa kaybedecek birşey yok ama bunları bizimlede paylaşınki yarışlarda bu sorulara canlı cevap arayalım
saygılarımla

federasyon sayfasını inceliyrosunuzdur.Birşeyler yapılıyor güzelde ama şuan bu yapılanlar yanlış değilmi daha çok önemli işler bekliyor sırada biraz lükse kaçmış gibi ama asla bir muhalefetlik değil dediğim başta söylediğim gibi güzel şeyler ama çok önemli işlerimiz var gibi başta yarış yapmak sizler ne düşünüyorsunz
saygılarımla

Scudo

mcaliskan23

Forum Bağımlısı
Tepki
239
Bu sene için pek umut yok gelecek yıl ne olacak asıl ona bakmak lazım sanırım

Tepki
9
ARKADAŞLAR MERHABA
BEN YENİ SEÇİLEN VE BAZILARINIZIN BEĞENMEDİĞİ YENİ YÖNETİMDEKİ DİSİPLİN KURULU BAŞKANINIZIM.
BURADA GÜZEL KONULARA DEĞİNİYORSUNUZ...
AMA HARİÇTEN GAZEL OKUYARAK BİR YERE VARILMAZ.TÜRK TRİATLONUNA BİR KATKI SAĞLAMA DÜŞÜNCESİNİZ VARSA-Kİ VARDIR,GELİN SPORCU MECLİSİ KURALIM.SİZDE BİR UCUNDAN TUTUN.GÜZEL ŞEYLERİ BİRLİKTE YAPALIM.
SİVAS TRİATLONUNA GELİNCE,SİTEYİ YAPAN ARKADAŞIMIZ KONULARA YABANCI OLDUĞU İÇİN HATAEN DUATLON YERİNE TRİATLON YAZMIŞ.BENCE TİYE ALMANIZA GEREK YOKTU.
BİRAZ SAYGILI OLMANIZ LAZIM.SİZ SPORUNUZU YAPIN.SİYASET DEĞİL...
İSTEDİĞİNİZ NEYSE VEYA NE BAŞKA TÜRLÜ YAPILIRSA DAHA İYİ OLUR.SÖYLEYİN.YÖNETİMDE GÖRÜŞÜLSÜN VE HAYATA GEÇİRİLSİN.BU GÜZEL FİKİRLERİNİZİ YÖNETİME TAŞIYALIM. KURMUŞ OLDUĞUMUZ turktriatlon@yahoogroups.com ÜYE OLUN.ORDA DA YAZIN.ANLATIN.TALEP EDİN.SÖYLEYİN.BAŞARI İÇİN EL ELELE VERELİM.

YÖNETİM KURULU,ÜCRET ALMADAN ZAMAN AYIRARAK ÇALIŞMAKTA. FEDAKARLIK YAPMAKTALAR. BİR AVANTALARINI BEN GÖRMEDİM.GÖRENİNİZ VARSA SÖYLEYİN...BİRAZ SAYGI....:)

İSTANBULDA TRİATLON YAPILMASI ÇALIŞMASI VAR...
TÜRKİYE TRİATLON SÜPER LİGİ ÇALIŞMASI VAR...
MİLLİ SPORCULARI BELİRLEMEDE OBJEKTİF OLMA ESASI VAR...

YANİ ANLAYACAĞINIZ BİR ŞEYLER YAPILMAYA ÇALIŞILIYOR...DESTEĞİNİZİ BEKLİYORUM...

FORUMDA BENDE VARIM BUNDAN BÖYLE...BİLGİNİZ OLSUN...

GÖRÜŞMEK ÜZERE
AV.OSMAN BULDAN
(link)

• Beğen
Tepkiler: ozansefer

mcaliskan23

Forum Bağımlısı
Tepki
239
O ne güzel federasyondan bir yetkili forumumuzda. Mesajınızın geneline katılıyorum, sizin burada olmanızın da şeffaf bir yönetim adına çok önemli olduğunu düşünüyorum. İnşallah hedeflerinize ulaşırsınız herkesin elinden geleni yapacağına eminim.Yalnız mesajınızı küçük harflerle yazsanız daha iyi olurdu. Ayrıca TTF Disiplin Kurulu Başkanı şeklinde bir ad yerine daha mütevazı bir ad seçebilirdiniz tabi sadece bir öneri :)
Yeni federasyon yönetimine başarılar diliyorum...

Levent Topcu

Forum Demirbaşı
Tepki
504
Osman bey forumumuza hosgeldiniz... Mesajlarinizla bilgilendirmeye surekli devam etmenizi umuyorum... Basarilar...

Tepki
9
@levo_redkid

ARKADASLAR
YENİ İNTERNET SİTEMİZ YAYINDA.SUREKLİ GELİSTİRİYORUZ....
YENİ İNTERNET ADRESİMİZ: (link)
imkanlarımız dahilinde adınız@triatlon.org.tr e-posta adresi verebiliriz isterseniz.
ARKADASLARINIZA DA DUYURUNUZ...
GORUSMEK UZERE

AV.OSMAN BULDAN
(link)

@mcaliskan23

kendimi gizlemek istemedim ben neysem oyum...disiplin adı sizi korkutmamalı.zira sporda basarı disiplinden gecer...

av.osman buldan
(link)

m6rk

Daimi Üye
Tepki
167
Osman Bey, foruma hoşgeldiniz.

Sayfa ile ilgili ilk izlenimlerimi izninizle buradan yazıyorum:

1- Yeni türkçe alan ismi yerinde bir karar olmuş
2- Sayfa dizaynı modern ve kullanışlı
3- İletişim bilgileri eksik. Menüde ''iletişim'' adı altında adres telefon ve e-posta adreslerine kolayca ulaşılabilmeli, ya da anasayfanın en altında sabit iletişim bilgileri bulunmalı (yorumlarımı burdan yapma sebebim de bu).
4- ''TARİHÇE -> En iyi dereceler'' bölümündeki yazı biraz karışık. Özellikle bazı yarış neticelerinde nedense 3.'nün ismi yazılmış, 2. ve 1.'den bahsedilmemiş. Madem ki dereceler yeralacak, her branşın ilk 3'ü yeralmalı. Belki eldeki verilerin eksikliğindendir ama bu bölüm bu haliyle tarafsız gözükmüyor.
5- Federasyonda yetkili olmayan kişilere Alan adı uzantılı e-posta adresi vermeniz doğru olmaz, bu adresi kullananlar federasyon adına ister-istemez yanlış yazışmalarda bulunabilir. Mesela başka bir ülkenin resmi federasyonu ile sanki Türkiye'deki federasyondan bir yetkili gibi yazışabilir. Bu konuda kontrollü ve hassas olmanızı tavsiye ederim.
6- İletişim e-postanızın yahoo'dan ''info @ triatlon.org.tr'' tarzı bir adrese hızla değiştirilmesi yerinde olur.

Ciddi, disiplinli çalışmanız mevcut sporcuları motive etmekle kalmayacak, triatlona yeni sporcular da katacaktır.

Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Tepki
9
@m6rk

Gösterdiğin teveccühe teşekkürler.1 ve 2 tamam 3 ise sayfamızda var.Siz baktığınızda çalışması yapılıyor olabilir belki veya internette bir sorun.Şimdi aktif.Tarihçeyi zenginleştirelim ve doğrulayalım yanlış varsa.Düzeltilmiş halini gönderin varsa sizde,biz koyarız.5.ITU ve ETU da resmi internet epostalarımız kayıtlıdır.Aksi bir yazışma kaale alınamaz.Uzantılı epostalar ise herkese değil.Federasyona kayıtlı ve tescilli olanlar ve lisanslı sporcular için.başvurular doğrulandıktan sonra.başvurandan emin olununca verilecekti. imkanlar dahilinde....bilgi@triatlon.org.tr var açıldı.düzeltmeler yapılmakta ama yahoogroups için yahoo adreste aktiftir.Amacım triatlonla uğraşan emek sarfedenlere sahip çıkmak.yeni yönetimin bakış açısı da budur.Triatlonu tüm Türkiyeye yaymak ve uluslararası yarışmalarda elde edilecek başarılarla süslemek..görüşmek üzere

av.osman buldan
(link)

Fırat Dizman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.018
Bisiklet
Cube
başlık bana ait değişen birşey yok ,şimdi diyorum ki birşeyler belki değişebilir ama inanın sayın buldan okadar kolay değil zaman içinde sizde göreceksiniz ,doğru ,yapılması gereken çok basit şeylerin değişemediğini size yolladığım şeyleri okumuşsunuzdur ,aslında nekadar basit değilmi ,bir yarış saatini ayarlamak ,yarış mesafesini ölçmek ,bir dürbün telsiz edinmek ,yüzmede güvenlik almak(Atatürk barajındaki olayı biliyorsunuz arada kalablıkta gitmediler göz göre,bağıra bağıra) numaraları doğru saymak ,ben demiyorum her katılana harcırah verin,harcırahları arttırın yılda 15 yarış yapın dediklerimin maaliyeti bile yok inşallah akyakada en azından bu basit konuları aşmakta yardımcı olursunuz ,sizin nasıl bir yaptırım gücünüz var bilemiyorum ama aslında bu işler teknik komitenin işi ama onlara soran bile yok sakarya telekom selam abiyle(sporcu -antrenör -teknik kurul üyesi) bir görüşün derim kim söyledi dersede (Fırat Dizman) diyebilirsiniz
saygılarımla

sayın buldan hazır birşeyler başlamışken bizler için en önemli kurullar arasında yer alan eğitim ve teknik kurullar var bu kurullarda çalışanların bazılarını tanıyor ,haklarında bilgimiz var ama genel olarak bilgi verilebilirmi ,ne iş yaparlar,sporculuk veya antrenörlük geçmişleri,akademik kariyerleri ile ebilgi almamız mümkünmü
saygılarımla

Levent Topcu

Forum Demirbaşı
Tepki
504
@tria

Sevgili Fırat,

Yazdığın mesajlarda noktalama işaretlerini kullanmadığın (veya çok eksik kullandığın) için ne yazdığın anlaşılmıyor. Bu konuda daha hassas olursan eminim daha çok insan yazdıklarını sonuna kadar okuma gayreti gosterecektir. Yapıcı bir eleştiri olarak algılamanı dilerim.
Saygılar,
-levent

• Beğen
Tepkiler: Fırat Dizman

Fırat Dizman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.018
Bisiklet
Cube
@levo_redkid
kesinlikle doğru söylüyorsun ,bazen bende kendime kızıyorum ,anlam farklı olabiliyor,çok fazla bilgisayar başında olamadığım için zamanım yok, acele ile yazmaktan ,ama daha dikkatli olmaya çalışacağım
saygılarımla

Levent Topcu

Forum Demirbaşı
Tepki
504
@Fırat Dizman

Çok teşekkürler... Arada sırada nokta koysan yetecek zaten :p :p :p