decathlon'un işgüzarlığı

hakan64

Forum Bağımlısı
Tepki
543
İsim
hakan
hadi be, geçen hafta almayı ertelediğim ceket de zamlanmış

Scudo

Y. Serdar Güler

Aktif Üye
Tepki
209
Bisiklet
Carraro
Tekstilde kriter ürünün müşteri tarafından talep miktarı. Eğer müşteri siyahı daha çok talep ediyorsa siyah üründe indirim yapmaya gerek yoktur. Siyah tercih edilirken sarı tercih edilmiyorsa eldeki stoğu eritmek amacaıyla sadece sarıya fiyat indirimi/kampanya yapılarak satış dengelenir.

• Beğen
Tepkiler: Yalchinosis

Fırat Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.370
Bisiklet
Focus
giyim konusunda elime almadan emin olup alamıyorum ben bedeni uymaz kumaşı dandik çıkar sonuç olarak decathlonun yolunu tutuyoruz işte
(link) 49tl
(link) 89tl tek farkları renkleri ben de sitede fark ettim mağazada ikisine de aynı fiyatı koymuşlar ucuz olanı aldım hemen :D

• Beğen
Tepkiler: Deniz A

BORA34

Aktif Üye
Tepki
123
İsim
BORA
Bisiklet
Cube
Bütün markaların yaptığı bişey thule marka çanta aldım grisi 200 siyahı 350 idi sırf renk farkından

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Ben siyah olanı almistim (dusuk fiuattan)kullanisli bir urun bnce .yipranma oluyo diyen arkadas vardi , urunler 2 yil garantili gidip degistirin yada paranizi alin kesinlikle :)

sezgindurmus

Daimi Üye
Tepki
263
İsim
Sezgin
Bisiklet
Carraro
Dechatlonun web şubesi uygun oluyor, belli aralarlar stok temizliği gibi bir indirim yapıyorlar, pek çok ürünü sezon sonu çok uyguna alabiliyorsunuz, 90TL dediği şortu 49, 29 TL lik tshirtleri 7-8 TLye aldığımı hatırlıyorum.

kemalkeskin

Aktif Üye
Tepki
68
İsim
Kemal Keskin
Bisiklet
Diğer
(link) cumartesi günü bu ürünü almayı düşünüyorum sizce ürün nasıl veya fiyatı burda yazdığı gibi midir ?

kemalkeskin

Aktif Üye
Tepki
68
İsim
Kemal Keskin
Bisiklet
Diğer
@lealtad bu fiyatlarda önerebileceğiniz bir tayt var mı

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
Gayet normal bir durum; siyah üründen 1-2 tane kalmıştır veya bedeni yoktur, stokları bitirmek için fiyat düşürülmüştür, sarı ürün çok alınıyordur, fiyat artırılmıştır veya zart-zurt birşey olmuştur. Yani abartacak bir durum yok ortada...

Batu Gürcan

Aktif Üye
Tepki
158
Bisiklet
b'Twin
Şuan bisiklet kategorisinde gördüğüm kadarıyla çoğu ürün zamlanmış ? Neden ola ki ?

X-GeN

Üye
Tepki
0
İsim
Umut
Bisiklet
Sedona
Bu ürünün siyahını mağazadan 49TL'ye aldım 10 gün önce. Bir kere kısa mesafe giydim, onun dışında geçen haftasonu 70 küsür km güzel bir yolculukta da kullandım. Soğuğa karşı muhafazası iyi gibi görünüyor şuana kadar (Orman ve boğaz turunda kullandım). Yağmurda denemedim henüz. Ancak ilk izlenimim çok olumlu. Yıpranıyor diyen olmuş, öyle birşey olursa hemen geri götürürüm garantili ürün ne de olsa.

Bir de arada geçmiş, 500 modeli jel pedli taytını da 350-400km'dir kullanıyorum. Selem Selle Italia Carbonio serisi 125gr'lık çok ince olmasına rağmen, bu tayt ile çok rahat bir hale geliyor :) Kesinlikle tavsiye edebilirim bu taytı, onu da 75-79TL gibi bir rakama almıştım.

hakan64

Forum Bağımlısı
Tepki
543
İsim
hakan
yuh, bisikletlerin fiyatı da uçmuş iyice

(link)

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
decathlondan gelen taze cevap..

012121.jpg

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
@Türka¥

ekim ayında üstteki rüzgarlığın fiyatını yükselterek satın almamı önlediği için Decathlon'a minnettarım :D
incecik yapısı bu soğuklarda hiçbir işe yaramayacakmış, iyi ki almamışım..

bunun yerine, benzer bir fiyata, Tchibo'dan aldığım rüzgarlık daha kalın daha işlevsel çıktı, kendilerine buradan tşk etmek isterim :cool:

https://i.hizliresim.com/E6REaB.jpg

• Beğen
Tepkiler: Ulaş Çavuşoğlu