Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Decathlon Stok sıkıntısı

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında yaboga tarafından paylaşıldı.

1. yaboga

yaboga Kıdemli Üye

Adı:
    Ergün Altmış
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,

Konunun başlığından da anlaşılacağı üzere bir stok sıkıntısı problemi son 2 alışverişimde ilginç şekilde başıma geldi .

ilkinde adlığım ürün 3 gün sonra hala gelmeyince aradım ve seçtiğim ürünün stoklarda olmadığını yerine başka ürün seçmemi söylediler fakat ürün o an o dakika girdiğimde bile satışı devam ediyordu biraz çemkirme sonrası özür dileyerek ürünü gönderdiler.

ikinci ve son alışverişimde yine aynı şekilde bir spor ayakkabı seçmiştim o da aynı şeklide stoklarda olmadığını söylediler yine girdim ve aldığım ürünün fiyatının 169 liradan 239 liraya çıktığını gördüm ve satışı devam ediyor bu sefer üstelemedim tüm siparişin iptal edip tekrardan alışveriş yapmayı düşünmediğimi kendilerine bildirdim.

sizdende aynı şeyi yaşayan oldumu acaba.

serhant ve hogutmen bunu beğendi.
  2. serhant

serhant Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    @yaboga Arada bende sizin yaşadığınız durumu yaşıyorum.Örneğin bir ürün seçiyorum stoklara geçmesi 3 günü buluyor kargo falan derken totalde 5 gün falan sürüyor.Bir de bazı ürünleri online satış yaparken bir süre sonra mağazalarında satıyorlar onun nedeni niye bilmiyorum.Mesela geçen ben 0.5 L bisiklet çantası seçtim ürün aynı ama içeriği 0.4 L yazıyor.

yaboga bunu beğendi.