Decathlon rezaleti

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
Biliyorum yeri deil ama şikayet bölümüne yazılanlar geniş kitlelere ulaşmıyor burdan yazayım dedim affola ------bugün decathlona uğradım hazır gitmişken iç lastik bakıyım dedim 700x25c 28'' yol bisikletim var baktım orda 28'' 700x18c/25c yAzanlar kalmıştı sordum 25c de kullanabilemiyim diye adam bilmiyorum dedi bende başka bir görevliden öğrenebilrmisiniz dedim olurmu alsam falan dedim git başka yerden al kardeşim dedi çok güzel müşteri hizmeti teşekkürler dekatlon teşekkürler....:mad::eek:

Scudo

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
Edit 700x25 c yazanlar kalmış yazmışım ilk satırlarda 23c yazanlar kalmış bendeki 25c teker

Forum istanbul decathlon

Mall of dakiler çok ilgili kesinlikle oraya gitmenizi öneririm

E2NT

Üye
Tepki
26
İsim
Ertan
Bisiklet
Bianchi
İsmini alıp şikayet edebilirsin bildiğim kadarıyla Decathlon müşteri hizmetleri baya ilgili

• Beğen
Tepkiler: Furkan Y.

N. Burak Önder

Daimi Üye
Tepki
240
Bisiklet
Scott
Decathlona şikayet etmenizi öneririm. Daha önce Ankara şubesinde güvenlikle ilgili bir sorun yaşamıştım gerekeni yapıp tarafıma bilgilendirme yapmışlardı. Gerçi aynı günün akşamında adamı hastaneye kaldırmışlar ilahi adalet mi dersiniz karma mı?

• Beğen
Tepkiler: ayhan53ismail

liteon

Aktif Üye
Tepki
177
Bisiklet
b'Twin
Decathlon mağazalarında alışveriş yaparken canımı sıkan tek husus bayan kasiyerler. Laf yapmaktan iş yapmıyorlar, böyle bir markanın çalışanları biçen markettekiler gibi olmamalı. Can sıkıcı. O başka yerden al diyene gelirsek anında şikayet edilmeliydi.

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
Neyse artık olan oldu meymenetsiz bişeydi zaten :) bahçeşehirde oturuorum 99 senesinden beri burda bisiklet hastanesi diye biyer var sahibi çok iyi kalpli bi amca ulan o adamın bana bisikletimi nasıl tamir edeceimi yolda kalsam nasıl anı kurtarcaımı vs anlatışını hatırladım işini gerçekten aşık bi şekilde yapıodu bide bu decAthlondaki gibi tiplerde var ....

• Beğen
Tepkiler: ayhan53ismail

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
@liteon a katılıyorum fazla çene yapıyorlar. Onun dışında arkadaşada bi nebze inisiyatif gösterilebilir bence. Sonuçta akşama kadar binbir türlü insanla uğraşıyorlar. Kötü bi ana denk gelinmiş yada bi önce ki insan aşırı zorlamış olabilir. Bi insan orada çalışanlarda. Robot değiller. Uzaktan biraz izleyip yada farklı günlerde gidip aynı davranışı alırsan şikayet olayına başvurursun. Yoksa bi nebze müsamaha gösterilebilir bence..

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
Sabah gittim zaten en enerjik ve canlı olmaları gereken saatlerde :)

liteon

Aktif Üye
Tepki
177
Bisiklet
b'Twin
@lealtad Devlet dairelerine gittiğimde çalışanların insanlara çok kötü davrandığına şahit olur benzer şeyler düşünürdüm. Esnafların benzer davranışlarını görür benzer şeyler düşünürdüm. Trafikte taksicilerin, dolmuş şoförlerinin benzer davranışlarına istinaden benzer şeyler düşünürdüm. Ama zamanla bu durumun karakter, eğitim ve hoşgörü meselesi olduğunu anladım; özsaygısızlığın başka insanlara saygısızlık olarak dışavurumu kısaca.

Hakan Boz

Daimi Üye
Tepki
131
Bisiklet
Corratec
Alışveriş yaptığım mağazalar içinde bence en iyi müşteri hizmetlerine sahip firma decathlon. Öyle bir durumda mağaza yetkilisine şikayet etseydin bolca özür dileyip o arkadaşı uyaracaklarını düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: wenom

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
Calisanlar genelde ogrenci,elemanin terbiyesizligi olmus sikayet etseydiniz genelde decatlhon bir cok firmadan cok iyi ve bu magaza sayesinde bulamayacagimiz urunleri uygun fiyata aliyoruz en sevdigim magaza girdigimde bos cikmam

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.058
Bisiklet
Diğer
Tecathlon dakiler çalışan iş yeri sahibi değilki adamın umrunda değil bıkmış artık insanlarla uğraşmaktan sürekli aynı iş aynı şeylerden sıkılmıştır belkide diyorki saat dolsa da eve gitsem herkes sizin gibi nazik anlayışlı değil kim bilir kaç çeşit insan geliyor oraya günde.

Ve konu zaten şikayet bölümünde paylaşılmış

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.898
Bisiklet
Cervélo
pazar günü kim bilir kaç müşteriyle ilgilenmiştir zavallı personel :(

konuyu açan arkadaş, yeniköyde sedona konsepte gitmeni öneririm. çok iyi ve kibar personelleri var. inanır mısın 15 metrekare yerde 7 personel var. evet inanması güç. ve gerçekten çok bilgililer. hatta onlar bisikletinle ilgilenirken sana da kahve veriyorlar. mochiatto da var. ve adını bilmediklerim.

50 lira hesap ödeyip çıkıyorsun. decathlonda zaman kaybetme kardeşim. adı sedona konsept, unutma.

• Beğen
Tepkiler: Kuzey Ege

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
@liteon evet katılıyorum. Sadece şu var. İnsanlar bazen anlık patlamalar yaşar. Bu insan genel olarak böyle saygısız mı yoksa sadece kötü bi ana mı denk geldi bunu ayırt etmek gerek. Kendimden bi örnek vereyim. Geçen gün kredi kartı için bankadan aradılar güzelce anlattı arayan kız. Lakin ters bi şekilde cevap verdim ve bağırdım. Kötü bi zamanda aramıştı. Telefonu kapatacakken klasik teşekkür anında falan sesi titreyip gözleri falan dolduğu anlaşılıyordu. Muhtemelen sinirden ağladı telefonu kapattıktan sonra. Bende 2-3 dk sonra geri arayıp beni arayan kişiyle görüşmek istedim elbette ona bağlamadılar ama ondan özür dilediğimi iletmelerini istedim en azından. Kısaca bazen insanların kötü anına denk gelirsin. O sebeple bi seferlik bi durumla yargılamayıp bikaç kez daha bakmak gerek kişilere..

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
@Saim Deveci decathlonu övdüğümde oldu sövdüğümde sadece kötülemedim yani :) ama evet ağır olmuş olabilir başlık ama dellendim orda bisiklet reyonundan bi bisiklet çekip kafasına atasım geldi :D

Tepki
47
Bisiklet
KTM
peki sorunun cevabı nedir bende farketmeden zamanında 25 lik lastiğe 23 lük iç lastik almıştım herhangi bir zararı olur mu ? :)