Decathlon Müşteri Hizmetsizliği

ozgur908

Forum Bağımlısı
Tepki
999
decathlon ilk açıldığında bazı okçuluk malzemeleri açıkta ve bir iki tane yay kurulu halde duruyordu. hatta hedef tahtasından gördüğüm kadarıyla çok sayıda atış yapılmıştı. her ne kadar güçlü yaylar satılmıyor olsa da son derece tehlikeli bir durum söz konusuydu. reyon görevlisine olası risklerden bahsedince amanın diyerek malzemeleri apar topar kullanım dışı bıraktı. yalnız bu yaş meselesi daha önce c.....r hipermarkette da yaşanmıştı ve hatta gazetelere konu olmuştu. 18 yaşından küçüklere potansiyel hırsız yaklaşımı sergileniyor ve buna maruz kalan insanlar için bu son derece onur kırıcı ve haksız bir durum. çoğu alışveriş merkezinin girişinde isviçre çakısı sorun çıkarırken içeride bulunan marketlerde satır, şef bıçağı ve hatta yapı market bulunuyorsa balta vb. bulmak mümkün (girişte alıkonulan çakının kendisini satan bir mağaza da mutlak var içeride). bu da türk tarzı işgüzarlık şovlarının başka bir türü ve kendini çok ciddiye alan takım elbiseli güvenlik müdürlerinin zırva yumurtası.

Scudo

BORA34

Aktif Üye
Tepki
123
İsim
BORA
Bisiklet
Cube
Bende ya birisinden rica ediyorum yada hızlıca alıp çıkıyorum 5/6 yaşındada değilim neyin ne olduğnu gayet iyi biliyorum giderken yanıma iç lastik veya bisikletle ilgili bişey alıyorum aynısından alıcam diyorum hemen al çık diyolar oradaki bilgisayara dilekçe olara belirtim dikkate alırlar umarım

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.898
Bisiklet
Cervélo
ucuzluğuyla bilinen bir firmadan ne gibi bir beklentisi var başlığı açan arkadaşın anlamadım ben? iç lastik 4 lira. eldiven 5 lira. yol bisikleti 500 lira

bim gibi düşün. bime girip "bu ne biçim bim? niye 2 kasa var burda" diyen müşteri kafası var başlığı açan arkadaşta. bime giren adam tek kasadan ödeme alındığını bilir, 15 dk sıra bekleyeceğini de bilir.
ha bilmiyosa kendini başka yerde sanıyodur ama parası bime yettiği için bime girmiştir.

o mağazadan km saatini 30 liraya alabiliyosan, bunun sebebi o tek personelin koskoca bisiklet reyonunda tek başına 9 saat boyunca çalışıyor olmasıdır.

decathlona girip sedona concept hizmeti bekleme

• Beğen
Tepkiler: F.Yıldırım

kasaplanca

Üye
Tepki
26
İsim
Ramazan
Bisiklet
Mosso
Yaş sınırlaması ilk olarak saçma. Avm gibi bir yerde madem tehlikeli yaşa hitap olmayan ürünler satıyorsun. bunun için ayrı bir köşe ayrı bir güvenlik oluşturman gerekiyor. koskoca magazayı nasıl olurda güvenlik gerekçesi yada başka bir sebeple 18 yaş altı diye mağazay almazsın. resmen insanın kişiliğe hakarettir bu. hakareti hiçe sayıyorsunuz 18 değilde 20 olması gerek diye. çözüm değil bunlar sorundur.

• Beğen
Tepkiler: BORA34

Şafak Başlar

Forum Demirbaşı
Tepki
347
Bisiklet
b'Twin
ben de geçenlerde forum marmara'daki subesine gittim. gerçekten ilgili kişiler vardı. avm'nin tüm yorgunluğunu aldı bir anda. Ayrıca daha öncelerde de telefonla görüştüğüm çalışan ricamı geri çevirmeyerek ürünü son derece hızlı bir şekilde kargo aşamasına getirip ertesi güne yetiştirmişti.:harika:

Tepki
14
Bisiklet
Sedona
Ist. Forumdaki magazaya arada sirada birsey almak icin yada gezmek icinde olsa giderim simdiye dek satis danismani arkadaslarin kotü tavrina rastlamadim .Benim tek dikkatimi ceken husus ist forumdaki magazaya ne zaman gitsem bir cok rafın boş oldugunu goruyorum ozellikle indirimde bulunan ürünler icin bu durum had saffada

• Beğen
Tepkiler: BORA34