Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Decathlon kart

Konu, 'Alışverişle İlgili Genel Konular' kısmında nazmi bilmez tarafından paylaşıldı.

1. nazmi bilmez

nazmi bilmez Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    DECATHLON sitesine az önce kayıt oldum ve karşıma ücretsiz DECATHLON kart sahibi olmak ister misiniz gibi bir şeyler çıktı. Anladığım kadarıyla bu kartta puanlarımız birikiyor ve paraya çevriliyor. Sözleşmeyi okuduğumda spor federasyonları için geçerlidir yazıyor. Tam anlayamadım bu konuda bilgisi olan yardımı ederse sevinirim.

2. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba Nazmi,

Öncelikle DecathlonKart şöyle bir şey:

Bu kartı Decathlon mağazalarında kendin bilgisayar yardımıyla çıkartabiliyorsun.

İnternet'ten başvuru hakkında bilgim yok. Ama çok zor veya farklı olacağını sanmam. Önemli olan kartın numarası. Decathlon'un sitesine girip üyelik yaparak alışveriş yapabiliyorsun. "Hesabım" sekmesinden DecatlonKart üzerindeki numarayı yazarak kartı kaydedebilir, alışverişlerinde hediye çeki kazanabilirsin. (500 lirada 5 lira gibi bir şeydi.)

Ayrıca aldığın ürünü DecathlonKart'ını kullanarak almışsan, garanti belgeni veya fişi kaybetsen de işlemlerini sorunsuz yapabiliyor(muş)sun.

Kısacası, kendin çıkarabilirsin.

3. Hakan Boz

Hakan Boz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Her alışverişte 1 lira puan veriyor diye biliyorum.

4. nazmi bilmez

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bizim burada mağazası olmadığı için internetten başvurmayı deneyeyim ben bir. Yorumun için çok teşekkür ederim Yusuf abi

5. BFOkuru

BFOkuru Onursal Üye

Seviye:
    ayrıca üyelik yapınca fiş saklamana da gerek olmuyor, sistemden tüm harcama geçmişini getiriyorlar numarayı verince. bu arada kartı fiziken taşımana da gerek yok, eposta veya kart numarasını verince de görebiliyorlar

6. alpdeğer tanrıverdi

alpdeğer tanrıverdi Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    500 TL lik alışverişe 10 TL hediye kuponu veriyor. O da toplu olarak 500 TL sanırım. Yani alışveriş puanı birikmiyor diye biliyorum.

7. nazmi bilmez

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Puan önemli değil de, bu kart fiş kaybolunca falan işe yaradığı için hoşuma gitti. Az önce de online olarak kart numaramı aldım

8. Lutfi Sezer

Lutfi Sezer Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Decathlon Kart'i sanirim 2 gun once internetten cikarttim. Size hemen bir kart numarasi veriyorlar ve mail adresinize bu numaranin yaninda bir barkod yolluyorlar. Bu barkodun ciktisini aldiktan sonra veya telefon ekraninizdan alisveris sirasinda okutabiliyorsunuz.

Isterseniz magazaya ugradiginizda plastik kartinizi da bastirabiliyormussunuz. Henuz buna firsatim olmadi.

Puan sistemi soyle: Her 1 liralik harcamaniza 1 puan veriliyor. Puanlariniz 500'e ulasinca bunu 10 liralik bir hediye cekine donusturebiliyorsunuz.

9. mustafa.d

mustafa.d Aktif Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    alış veriş yaparken 1tl=1puan ama 500 puan geri sana 10 tl olarak dönüyordu sanırım

10. nazmi bilmez

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bir tane mont var onu almayı planlıyorum da siteye üye oldum ve daha oradan alacağımız çok şey var sanırım :) yorumlarınız için teşekkür ederim