Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Decathlon İzmir şubesini yakın zamanda ziyaret edecek olanlar

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Özgür K. tarafından paylaşıldı.

1. Özgür K.

Özgür K. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Forumdan bir kişiden öğrendiğime göre bu şubede Sigma 1009 STS cihazı 49.90 tl fiyata düşmüş. Forum İstanbul şubesine baktım fakat o modelden yoktu. Telefon ile İzmir şubesini aradım birkaç yönlendirmenin ardından fiyat olarak 109.90 dedi. Ancak model adını yanlış anlama yada yanlış bilgi verme durumu olabileceğinden sizden yardım istiyorum. Çünkü forumdan bu ürünü satın alan kişi bir gün önce yani dün satın almış. Bu kadar sürede fiyatının değişmesi ilginç geldi.

Bu şubeye yakın birisi/yakın zamanda uğrayacak birisi rica etsem benim için bu ürüne bakabilir mi ? Eğer 49.90 tl den satılıyor ise de bir adet benim için satın alabilir mi ? Ücretini hesabına havale yaparım, satın alan kişi de adresime kargolar. Sizin de Forum İstanbul şubesinden alacağınız herhangi bir ürün de ben yardımcı olabilirim.

Teşekkürler :)

2. kubilay tüney

kubilay tüney Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Decathlon bulunduğum ilde yok fakat internet üzerinden sıklıkla takip ederim :) Bundan yaklaşık 1-2 ay önce (tam emin olamadım ama )
    http://www.decathlon.com.tr/BC-1200-Kablosuz-Bisiklet-Sayaci,PR-30204.html linkteki ürün bir önceki gece siteye girdiğimde yoktu . Ertesi sabah baktım ki aa.. bu fiyata bu özellikte sigma! ama stokta yok :) O dönemde bende harıl harıl km saati arıyorum (çalınmıştı 1009sts'm) her neyse müşteri hizmetleri ile görüştüm ne zaman stokta olur diye mail adresinizi bırakın en kısa sürede stokta olacaktır dendi . Hala da mail bekliyorum :))Şimdi sormak lazım kardeşim madem stokta yok neden sitede tutuyorsun ve neden indirimli ürün olarak gözüküyor. :) Açıkcası bu tarz indirimlere pek de inanmıyorum. Tabi ki yerine göre gerçekten güzel indirimler oluyor bu sadece decathlon yada diğer adresler için değil , internet sitesi olmayan herhangi bi mahalle arası bisikletçi de dahi bazen oldukça uygun fiyatlara ürünler çıkabiliyor :)

Mutlu Pedallara! :) Umarım vardır :)

3. Sefa

Sefa Alçılı Bünye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Fiyatın bu kadar çabuk değişmiş olması sana şaşırtıcı gelmesin, çünkü decathlon'un sitesindeki fiyatlar internet satışı için geçerli oluyor genelde. Mağazaya gidip de sitedekinden farklı fiyatları gördüğüm çok oldu. Nedendir bilinmez, böyle bir uygulamaları var. :)

Hatta şöyle söyleyeyim Pazartesi ya da Salı günü hem Marmara Forum'daki Decathlon mağazasına hem de Forum İstanbul'daki Decathlon mağazalarına uğradım aradığım bir ürün için. O sırada gözüme takılan bir şey fark ettim ki o da şuydu; her iki mağazada da bulunan aynı ürünlerde bile fiyat farkı olmasıydı.

4. Özgür K.

Özgür K. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Bahsettiğim ürün İzmir şubesinden elden satın alınmış. Ve 24 saat geçmeden telefonla o şubeyi aradım aynı üründen olup olmadığını sormak için. Sigma 1009 sts var fakat fiyatını fazla söyledi. Ben de 24 saat önce indirimle satılan bir ürünün bayram günü fiyatının değiştirileceğini düşünmediğimden bu konuyu açtım. Yakın birileri varsa bir zahmet benim için bakar be dünkü fiyattan yani 49.90 dan bulabilir ise benim için 1 adet satın alırsa çok sevinirim.

5. Özgür K.

Özgür K. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Konuyu güncelleyeyim, hiç mi yok bu şubeye yakın oturan bir kişi ?

6. sezgindurmus

sezgindurmus Forum Demirbaşı

Adı:
    Sezgin
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Şimdi istanbuldayım ama yarın izmire dönüyorum, hafta içi uğrayacam herhalde saati bende düşünüyorum bulursam haber veririm.

7. Özgür K.

Özgür K. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Tamamdır, haber bekliyorum sizden. Teşekkür ederim

8. Orhanalkaya

Orhanalkaya Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    evet o fiyata satılıyordu bildiğim kadarıyla ama stokta sınırlıydı ki heralde o ürün hemencecik bitiverdı inşallah vardır