Decathlon havale nasıl yapılır?

Berkant28

Üye
Tepki
10
İsim
Berkant GÖREN
Bisiklet
Salcano
Decathlondan ilk kez alışveriş yapacağım,kredi kartım olmadığı için havale ile ödemeyi seçtim. Fakat havale nasıl yapılır bilmiyorum. Daha önceden bu yolla alışveriş yapmış olan yada bilen yardımcı olabilir mi?
Screenshot_2016-11-10-00-05-07.jpg
Tek bildiğim böyle bir email geldi, ondada naparım bilmem :hihi:

Scudo

hlksnrr

Forum Demirbaşı
Tepki
564
İsim
Haluk ŞENER
Bisiklet
Scott
TR ile başlayan uzun numara iban numarası.O hesaba alışveriş tutarını küsüratına kadar tam yatıracaksınız.Sipariş notuna da sipariş numaranız yazılacak.

Bence ücretsiz olan enpara.com'a başvurun havale vs. uğraşmayın.Detaylı bilgiyi enpara sitesinden bulabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Berkant28

Berkant28

Üye
Tepki
10
İsim
Berkant GÖREN
Bisiklet
Salcano
@hlksnrr ilgin için teşekkür ederim. Haklısın aslında, hiç uğraşmaya gerek yok, kısa zamanda bi kart çıkartıcam, en iyi yol bu sanırsam :)

• Beğen
Tepkiler: hlksnrr

NightRider

Forum Demirbaşı
Tepki
129
İsim
Süleyman Özgün
Bisiklet
Lapierre
bencede havale işinden vazgeç. Kartım yokken bikere yaptım 1 hafta kargo bekledim gelmedi oyaladılar hep sonrada havale fişinin fotoğrafını çekip atın dediler.İyiki fişi atmamıştım yoksa göndermeyeceklerdi muhtemelen.

• Beğen
Tepkiler: Berkant28
Tepki
29
İsim
ibrahim kesen
Bisiklet
Diğer
Deli ettiler beni de
1-sepete ekledim
2-siparis verdim
3-odeme şekli havale
4-kargo firması isyerinin tam karşısında aras var onu seçtim
5-mail geldi sipariş numarası havale yaparken not yazın mail olarak dekontu yollayın diye
Çarşamba sipariş verdim perşembe sabah odeme yaptım.
Havale dekontu sipariş No ile mail attım kargoya vermediler 2 gün beklettiler cuma yetişemedi araya hafta sonu girdi

Musteri hizmetleri aradım sitede yazıyor havale ile odemede yapıldığında 2-3gun sürebilir diye..

Dekontu var sipariş No var kontrol etmesi 2 gün mu sürer!!!