Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Decathlon' dan nasıl alışveriş yapabiliriz?

Konu, 'Giyim' kısmında Yücel Kara tarafından paylaşıldı.

1. Yücel Kara

Yücel Kara Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba; kışlık giyim konusunda ürün araştırmaları yapıyorum. Decathlonda B'twin marka uygun fiyatlı ve kullanışlı olduğunu düşündüğüm kışlık mont, yağmurluk v.b. ürünler var. Fakat sorun şu;
    İzmir'de yaşıyorum ve Decathlon internet üzerinden satış yapmıyor. Sizden ricam B'twin marka ürünleri İzmirde satın alabileceğim ya :) da internet üzerinden satın alabileceğim başka mağazalar var mı? Ya da Decathlondan alışveriş yapmanın başka bir yolu var mı? Sahibinden.com'da B'twin ürünlerine ait ilanlar gördüm fakat onlar da Decathlon'daki fiyatlardan daha pahalı. Bu konu hakkında yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

2. Aydın Diricanlı

Aydın Diricanlı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Decathlon mağazası internet üzerinden satış yapmıyor maalesef.Yakında internet satışı başlayacağı söyleniyor ama kesin bir tarih yok.Ucu çok açık yani..

B'twin marka ürünler sadece decathlon mağazasında satılıyor.Diğer sitelerden satış yapanlar , sipariş olduğunda gidip oradan temin ediyor.O yüzden pahalı...

Şu an için tek yapabileceğiniz , İstanbul'a gelmek yada yakın bi arkadaşınız vasıtası ile almak.Ama beden konusu sıkıntı olabilir.Decathlon sitesindeki beden tablosu nispeten işe yarıyor.

Yücel Kara bunu beğendi.
  3. Yücel Kara

Yücel Kara Yeni Üye

Seviye:
    Teşekkür ederim ben de diğer sitelerde yapılan satışların dediğiniz gibi olduğunu düşünüyorum. Belki de bu sitelerden almak durumundayız. Biraz daha pahalı olacak ama İstanbul'a gitmekten daha ucuza malolur sanırım.:)

4. Sabri Atalay

Sabri Atalay Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Günaydın,
    http://www.moroutlet.com siteyi ziyaret et.
    Uygun fiyatlı ürünler bulubuyor.Kargo ile de gönderirler.
    Kolay gelsin.

Yücel Kara bunu beğendi.
  5. Emre Gözütok

Emre Gözütok Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Ben de merak ettim moroutlet'teki Asics markalı termal içlikler orjinal midir, güvenebilir miyiz ?

Barış TURAN bunu beğendi.
  6. Sahra EVRENSEL

Sahra EVRENSEL Üye

Seviye:
    bugün gideceğim dükkana zamanı ayırabilirsem bilgi veririm gidersem

Yücel Kara bunu beğendi.
  7. Sabri Atalay

Sabri Atalay Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Günaydın,
    Geçen sene ASC uzun kollu formadan almıştım çok memnunum.
    Asics in Orjinalliğini firmaya telefon açıp sorabilirsin.
    Biliyorsun bu tür ürünleri makina da yıkamayacaksın elde ve toz sabun ile yıkıyorsun.

Emre Gözütok ve Barış TURAN bunu beğendi.
  8. Barış TURAN

Barış TURAN Onursal Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:

Asics termal içliğin sarı siyah olanını forumdan İslam Gölge arkadaşımızdan aldım 2. el..Gayet kullanışlı bu mevsimde kısa kollu olmasına rağmen hemde...Bol pedallar

Emre Gözütok ve Yücel Kara bunu beğendi.
  9. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
    beden sorunu olmayacaksa, siz beğenin ben alıp göndereyim. hemşehrime bu kadarcık bir jesti çok görmüyorum. ancak beden konusunda net şeyler söylerseniz, istediğiniz ürünü alır gönderirim.

10. Yücel Kara

Yücel Kara Yeni Üye

Seviye:
    Mehmet Bey teşekkür ederim. Hafta sonu Foça turu sırasında bu konuyu tura katılan diğer arkadaşlarla da paylaştım. Karşıyaka'da Germaturk isminde bir fabrika satış mağazası varmış. Zaten tur sırasında birçok kişide buradan alınmış olan termal kıyafetler vardı. O mağazaya bir uğrayıp bakacağım. Eğer istediğimi bulamazsam belki sizi rahatsız ederim. İlginiz için tekrar teşekkürler...:)

Barış TURAN bunu beğendi.
  11. Barış TURAN

Barış TURAN Onursal Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    O mağazaya uğradığınızda çeşit ve fiyat araştırması yapabiilir misiniz? Belki biz de faydalanabiliriz.

12. Cem Unden

Cem Unden Onursal Üye

Seviye:
    Decathlon , Mart 2012'de İzmir Gaziemir'de mağaza açıyor . Paraları biriktirmeye başlayın .

13. Yücel Kara

Yücel Kara Yeni Üye

Seviye:
    Bak bu süper haber işte. Zaten ben de Gaziemirde oturuyorum. Umarım en kısa zamanda açılır.

14. Mücahit Kıvrak

Mücahit Kıvrak Forum Demirbaşı

Seviye:
    onlar aynı ürünlerin isimlerinin değiştirilmiş hali. Moroutlet'teki ürünlerin hepsi orijinal markaların yan ürünleri. Kalite olarak fark eder mi bilemiyorum ki şu ana kadar şikayetçi olanı duymadım. Kendim de memnunum. Üşümek ne kadar değişken bi olay olsa da mor outlet'in içliğinim altına sadece ince bi koşu tişörtü giyerek istanbul'un bu havasında rahatsız edecek derecede üşümeden sürüş yaptım.

15. ahmet tarık ok

ahmet tarık ok Aktif Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    decatlon mağazasından btwin dağ bisikleti ayakkabı almayı düşünüyorum.. kullanan arkadaşlarımız yorum ekleyebilirlerse sevinirim....
    herkese sevgiler..

16. Cem Özkeser

Cem Özkeser Aktif Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Ankara Decathlon'dan 3 km kadar uzaktayım. Çok büyük bir hayrını görmedim :D Ivır zıvır alınacaksa iç lastik, pompa, çanta, eldiven vs.. falan iyi. Ama onlar için de daha iyi alternatifler yok değil. Bisiklet bölümünü geliştirmeleri gerektiğini düşünüyorum şahsen.

ahmet tarık ok bunu beğendi.
  17. Orhan Atilgan

Orhan Atilgan Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Sadece dekatlona bağlı kalmayın bazı bisiklet ürünü satan internetsitelerinde mükemmel guzel kıyafetler ve çok uygun fiyatlarda bir bakin derim.iyi forumlar :)

18. Derya Keçeci

Derya Keçeci Onursal Üye

Adı:
    Derya
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Dechatlon Ankara mağazasına bir kaç kez elektronik posta gönderdim,hemen dönüş yaptılar ancak sonuç =0
    Dışarıda hava - 5,- 10 olmuş hala dalga geçer gibi kısa kollu forma ve kısa tayt satıyorlar."Kardeşim şuraya bir kaç tane bisiklet kış kıyafeti koysanıza" dedim,yerleri küçükmüş...Saçmalığa bakar mısınız.Konuyla zerre kadar ilgisi olmadığını anladığımdan uzatmıyorum."Bu reyondaki yazlık malzemeleri kaldırıp yerine uzun kollu forma ve tayt koyacaksın" dememe gerek yok.Belli ki onu da anlamayacak.Termal iç giyimden anladığı şey de muhtemelen Kaplıcalarda giyilen bir kıyafet olmalı bu arkadaşın.Kayak reyonuna yöneliyor,erkek bölümündeki içlik çok pahalı geldiğinden kadın reyonundan 18 tl ye 2X L içlik alıp çıkıyorum.İki gün sonra - 6 Derecede test ettikten sonra iki tane daha alıyorum.Bu güne kadar giydiğim en güzel termal içlik bu.Tereddüt etmeden alabilirsiniz.Lastik,pompa ıvır ve zıvırları geçiniz beş para etmez.Sadece zaman zaman denk geldiğimiz kıyafet ve gözlük,hepsi o kadar.