decathlon da satılan gözlük iş görür mü?

İlker Karakuş

Daimi Üye
Tepki
79
Bisiklet
Canyon
(link)

nasıl arkadaşlar uygun fiyatlı bir ürün fena değil gibi görünüyor ne dersiniz

Scudo

Caner O.

Üye
Tepki
28
Bisiklet
Bianchi
İş görür, en azından aynı fiyat aralığındaki gözlükler gibi camları göze zarar veren türden değil. Bir arkadaşım motosiklet kaskının vizörü koyu renk olduğu için geceleri bunun renksiz olanını kullanıyor, baya işimi görüyor demişti.

• Beğen
Tepkiler: İlker Karakuş

İlker Karakuş

Daimi Üye
Tepki
79
Bisiklet
Canyon
Evet fiyatına göre özellikleri ve görünümü hoşuma gitti bir adet sipariş verdim ihtiyacı olan arkadaşlara da tavsiye ederim .

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Bisiklet
Bianchi
Ben de bu gözlüğü merak etmiştim. Gidip inceledim. Sapları hariç güzel ürün. Sapları ise çok ince bir plastikten yapılmış. Hassas davranmazsanız kırılması işten bile değil. Büyük ihtimalle hafiflik ve maliyeti düşürmek için için bu şekilde dizayn edilmiş. Benim yüzüm geniştir. Yüzüme de tam oturdu ve kenarlardan boşluk kalmadı. Rüzgarı tamamen kesecek bir ürün gibi duruyor.

15 Lira verip alınabilecek bir ürün tabi... Kırıldığında üzülmezsiniz.

• Beğen

Furkan TK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.180
Bisiklet
Cube
Ürünü dün aldım Çin'den aldığım gözlükten çok daha iyi kaliteli. Decathlon sağlıklı mallar satıyor.

İlker Karakuş

Daimi Üye
Tepki
79
Bisiklet
Canyon
Valla bende Kayseride dükkanlara bi göz attım basit gözlüklere 40 tl istediler bu ürün daha kaliteli görünüyor fotoğrafta tabi Kayseri de decathlon mağazası olmadığı için inceleme şansım olmadı ama bekliyoruz bakalım gelsin gözümü de tozdan güneşten korusun yeter bana.

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
hemde nasıl iş görür. gözlerin rahatlar.
uv filtreli gözlükler çok iyi dir.
gözlüğü güneşli havata takıp çıkardıktan sonra gözlerin güneşte kamaşıyor adeta :D

http://www.decathlon.com.tr/manaslu-pack-gozluk-id_8159943.html
bende bunun beyazını aldım.

• Beğen

ParanoidEyes

Aktif Üye
Tepki
28
@c. kırmızı

dechatlondan arkadaşım hediye olarak almış bana bu gözlüğü ama camının biri siyah biri sarı. dechatlona cam alıyım diye gözlüğü ilk defa gördüklerini uygun cam olamdığını söylediler.. nerden bulabilirim bu gözlüğe cam

• Beğen

İlker Karakuş

Daimi Üye
Tepki
79
Bisiklet
Canyon
Yorumlarınız için teşekkürediyorum arkadaşlar. Daha gözlük gelmeden içimi rahatlattınız valla.:)

• Beğen
Tepkiler: Uğur S.

K.Burak

Daimi Üye
Tepki
103
Bisiklet
Giant
(link) bende bundan var. Yaklaşık 1 senedir kullanıyorum, gayet iyi bir ürün.

• Beğen

İlker Karakuş

Daimi Üye
Tepki
79
Bisiklet
Canyon
ooo bu daha iyiymiş neyse şu 15 liralık olanı biraz kullanalım bakalım bi dahakine böyle bişey alırız artık

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
@kemal karga

gözlükçüye yaptırabilirsin anca. ama özel işe gireceği için pahalıya patlayabilir.
yada bu gözlükten tekrar alacaksın. beyaz renklisi şuan kampanyada. 39 lira.
içinde hem aynalı siyah cam hemde açık kahverengi cam var.
ben numaralı gözlük kullandığım için camın aynısını numaralı yaptırmak için gözlükçüye verdim.
oda fabrikadan fiyat almak için gözlüğü gönderdi.
numaralı cam entegre edileceği için benim ki 250 den başlıyor. sadece camlar :D

• Beğen

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Bisiklet
Bianchi
Kemal Bey, o gözlükler hem sarı hem siyah camlı olarak satılıyor ve camları çıkabiliyor. Arkadaşınız büyük ihtimalle camının biri düşen gözlüğe, işgüzarın birinin sarı cam taktığı ürünü alıp size hediye etmiş :)
İzmir'deki Decathlon çalışanları nasıl ilk kez görüyormuş onu da anlayamadım. Gaziemir'de bu üründen stokta 312 adet var görünüyor.

• Beğen

İlker Karakuş

Daimi Üye
Tepki
79
Bisiklet
Canyon
@Uğur S.

Stok taki adet sayısını nasıl görüyoruz? Decathlon dan bi ürün aldım zamanında siparişi onayladım ödemeyi yaptım bir hafta on gün sonra ürün stoklarımızda yok siparişinizi iptal etmeniz gerekiyor dediler. iptal ettik sonrada bir ay para iadesi yapmalarını beklemiştim inşallah bu seferde öyle olmaz.

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Bisiklet
Bianchi
@İlker KARAKUŞ

Ürün sayfasında sepete ekle butonunun hemen altında mağaza stoklarını kontrol edin bölümü var. Oradaki Türkiye haritasında istediğiniz bölgeyi seçiyorsunuz. Ardından o bölgedeki mağazalardan birini seçiyorsunuz. Tekrar ürün sayfasına dönüyor ve ürünün fiyatının altında seçtiğiniz mağazanın stoğu yazıyor.

Baki S.

Üye
Tepki
5
Bisiklet
Sedona
Gözlük yan tarafları da kapattığından rüzgar almıyor kesinlikle ve camı da çok koyu olmadığından güneş batana kadar rahatlıkla kullanılabiliyor.