Decathlon b'twin rockrider 520 ve 540 modellerini geri çağırdı.

Tepki
65
İsim
Semiramis
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Whistle
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bugün Decathlonun sitesinde gördüğüm kadarıyla rr 540 ve 520 modellerinin 8350454 8351007 ve 8350582 kodlu ürünlerinde kadro kırılması yaşandığı için iade veya değişim alıyorlarmış kullanıcı arkadaşların dikkatine

Dosyalar

Scudo

ilkercom

Forum Demirbaşı
Tepki
533
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İyiymiş. Bende salcano ng 45o var. Bunun ön amortisörü suntour m3030 . bu maşa amerikada ger çağrılmış. belli seri numaralar var. Türkiyede bir çok bisiklette kullanılmış bir ürün. hiç kimseden ses çıkmadı.

Bizim insanımız da tuhaf. bu geri çağırmaları duyunca aaa falanca marka bozukmuş. tü kakaymış diyor.

ilkercom

Forum Demirbaşı
Tepki
533
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Dün akşam bi tura çıktı. Bir dağ köyü. Yaklaşık 6,5 km turmanma var. Köy yolu çok virajlı ve karanlık. 3 kişi de tam teçhizat kaskından tut 1800 lümen fenix fenerlerine kadar :D Dönüşte bi velet takıldı peşimize. Salcano hector "BasıQ" pisleti var. Ne kask var ne ışık eldiven filan yok hava 0 derece. 50 km ile iniyorum yokuşun sonunda 203 mm xt frenlerim tutarmı diye düşünüyorum eleman gelip geçiyor bizi filan :D Aynı yerde trek 9,9 ile 20 km hızı geçmeyen tanıdık var :D

Ruhullah.Grbz

Daimi Üye
Tepki
366
Bisiklet
Diğer
@ilkercom salcano veletlerin elinde alay konusu oluyor sonra böyle işte :) btwine gelecek olursak salcanonun kadrosu btwine göre daha sağlam bence, emanet gibi duruyo btwinin kadrosu, salcanoyla girmediğim çukur çamur kalmadı.Salcanonun kadro 2 kilo btwin 1750 çokda bir fark yok :)

• Beğen
Tepkiler: K3R3M

ilkercom

Forum Demirbaşı
Tepki
533
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bende ikisinden de var ikisi desağlam. yapmadığımız heywanlık kalmadı :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Şu an btwin yetklisi ile görüşüm,
Söylediğine göre siyah ve L ve XL bedenlerde sıkıntı varmış,
Bence bunu sakın kabul etmeyin, tüm bedenlerini iade edin,

CY3535

Aktif Üye
Tepki
251
İsim
Çağlar YILMAZ
Bisiklet
Lapierre
Ben bu tarz konularda profosyenelliğin gereğini yerine getiren firmaları tebrik ediyorum. Tabi ki bazı ürünler kağıt üzerinde ilgili kalite kontrol standartlarından geçmiş olsada kullanıcı yorum ve şikayetleri değerlendirilerek firmaların ürünlerini geri çağırmalarını takdirle karşılıyorum.

Decathlon 'dan sıkça ve güvenerek ürün alıyorum ve almaya devam edeceğim.

Herkese iyi pedallamalar...

Thranduil

Daimi Üye
Tepki
385
İsim
Sadık
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Brompton
Arkadaşlar ben bizzat gittim, seri numarasını kontrol ettiler ve benimkinde sıkıntı yokmuş. Bir de gitmeye gerek kalmadan resmi sitesinden kontrol edebilirsiniz.

(link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Arkadaslar sorun neresindeymis aletlerin, soran oldu mu?
En azindan samsung gibi patlamalar, yanmalar yasanmadan toplatiyorlar :D

Murathann

Üye
Tepki
85
İsim
Murathan Gürpınar
Bisiklet
Salcano
@ilkercom ng 450 de zoom maşa var suntour değil diye biliyorum

hi-men

Üye
Tepki
7
Bisikletler geri götürüldüğünde aldığımız zamandaki para iadesi mi olacak veya güncel etiket fiyatının iadesi mi yoksa aynısının sıkıntısız haliyle mi değişim yapılacak?

K3R3M

Üye
Tepki
5
İsim
Kerem K.
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Salcanocu olarak Decathlon ve BTwin'i Tebrik Etmek Düşer.
Hiçbir firma yapmazdı diye düşünüyorum.
26 Nisan Sonrasına İnşallah RR540 Almayı Planlıyorum Abilerim. Duruşu ile aşık etti kendine, denedim bindim bi arkadaş ta var, ancak canımı sıkan şey, bu kadro olayından sonra bile yinede fiyatların kuruş inmemesi.
Not; Okuduğuma göre olduğu gibi para iadesi yada aynı modelin verilmesi gerçekleşiyormuş.

• Beğen
Tepkiler: hi-men