Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Decathlon atölyesini deneyen oldu mu?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında kubilayt tarafından paylaşıldı.

1. kubilayt

kubilayt Yeni Üye

Adı:
    kubilay
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    2 senedir kullandığım rockrider bisikletim var, bir süredir büyük dişlisi 1. vitesten 2. vitese geçmiyordu. kendim düzelteyim derken -ne diye böyle bir şeye kalkıştım bilmiyorum, ayar işleri hakkında hiç tecrübem yoktu- muhtemelen çok saçma bir şey yaptım ve yolda zincir kırıldı. tamire götürdüm, zinciri yapmış ama vites yine aynı şekilde 2.'ye geçmiyor. önceden 3'e geçirip oradan 2'ye indirirdim bu sefer o bile olmuyor. adama tekrar götürdüm, sorun olduğuna ikna edemedim. küçükçekmece'de 3 yere gittim hepsi başka şey söyledi, güven vermedi. çok da anlamadığım için gereksiz yere para isteyecekler gibi geldi.

her neyse decathlon'da bir köşede tamir bölümü var. götürsem orada halledebilirler mi, daha önce deneyimleyen oldu mu; ya da küçükçekmece'de güvenilir/işinin ehli bir yer önerecek var mı?

2. Sancak

Sancak Üye

Adı:
    Yıldıray S
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Decathlon sadece kendi ürünlerini tamir ediyor diye biliyorum.

kubilayt bunu beğendi.
  3. Zen.eren

Zen.eren İlgili Üye

Adı:
    Burak Eren
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    @Sancak rockrider decathlon urunu

4. Sancak

Sancak Üye

Adı:
    Yıldıray S
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    @Zen.eren haklısınız. Onu kaçırmışım. Öyleyse ücreti mukabili bakar ve işinin ehli elemansa halletmeden göndermez diyorum.

5. olympos

olympos xrs040

Adı:
    Enes
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    hallederler, decathlon kendi markası dışında başka bisikletlere de bakıyor atölyede, bir yıl önce gittiğimde öyleydi şimdi değişen birşey olmadıysa. rr 8.1'i yeni aldığımda 1 ay sonra jant akord ayarı için getirmiştim ama yapamamışlardı sonra darbe aldı mı diye sordular oysa ki kaldırımdan bile narince iniyordum. sonra başka bir bisikletçiye götürdüm

kubilayt bunu beğendi.
  6. Sancak

Sancak Üye

Adı:
    Yıldıray S
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    @olympos decathlona salcano bisikletimin disk frenlerini baktırmaya götürdüğümde sadece kendi markaları ile ilgilendiklerini söylemişlerdi.

kubilayt ve olympos bunu beğendi.
  7. mutludurmaz

mutludurmaz Yeni Üye

Adı:
    Mutlu
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    İstanbul Brandium'da ki decathlon'a kron marka bisikletimi götürdüm, parça aldım, taktilar. Tamir işlemlerini yaptıklarını söylediler bana. Bilginiz olsun

kubilayt bunu beğendi.
  8. kubilayt

kubilayt Yeni Üye

Adı:
    kubilay
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    üstte bahsettiğim problemden dolayı bisikleti marmara forum'daki decathlon'a götürdüm. arkadaşlar işten anlıyor gibi göründüler gözüme, arka aktarıcı yamulmuş değişmesi gerekiyor dediler. bu arada tamir bekleyen 10'dan fazla bisiklet olduğu için bir haftadan fazla sürebilir. götürmeyi düşünen varsa aklında bulunsun diye eklemiş olayım.

9. Süphan Hasdemir

Süphan Hasdemir Yeni Üye

Seviye:
    Brandium Ataşehir şubesini denemediyseniz mutlaka öneririm. Anadolu yakasında tek güvendiğim yer. Şu ana kadar 1-2 pürüz haricinde hiç bir sıkıntım olmadı. Kendilerinie buradan da teşekkür ediyorum ayrıca. Bu arada tek kötü yanı 1 hafta gibi bir sürede teslim ediyorlar bisikletinizi.
    Yol ve dağ bisikletimimin akordundan göbeğine kadar her bakımını brandiumdaki şubede yaptırıyorum merter ve bayrampaşadan hiç memnun kalmasamda ataşehirin teknik desteği cok iyi

kubilayt bunu beğendi.