Dealextremecilerden bir far yardımı Alabilirmiyim?

Tepki
17
Merhaba arkadaşlar. dealextremeden alışveris yapanlar ne tavsiye edersiniz.15-18$ arası alınabilecek bisikletin ustunde hoş duracak,fazla buyuk olmayan neler olabilir. ve siz el fenerlerini nasıl bir aparatla tutturuyorsunuz sanki biraz bana buyukler gibi geldi.

Scudo

Gökhan Ö.

Forum Demirbaşı
Tepki
266
Bisiklet
Focus
dealextreme'den fener alacağım zaman şahsen bisiklet için AA pil ile çalışan bi fener seçerdim. ne zaman biteceği belli olmaz pilinizin. şarjlı pil kullanımı içinde makul maliyette olur hem.

tek modla çalışan değilde en az 3 mod düşünürdüm. çakarlı, düşük, yüksek ışık mesela.

sonrasında ona uygun montaj aparatı -ki envai çeşidi var gene orada-

en son da beğendiklerim arasından ürün sayfalarının en altında yer alan yorumları/soru/sorunları okuyup karar verirdim :)

SanerDK

Üye
Tepki
10
Bisiklet
Kron
biraz geç olucak birkaç gün önce bunu buldum, idare edebilir bir ürüne benziyor :)

(link)

Tepki
17
teşekkürler sanerdk! ben siparişimi verdim. yaklaşık 15 gün oldu. şuanda türkiyeye girdi.bugün yarın elimde olur. geldiğinde fotoğrafları paylaşacağım. belki sipariş edecek arkadaşlara fikir olur.teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: SanerDK

SanerDK

Üye
Tepki
10
Bisiklet
Kron
@ugurkavcakar

size yaptığım öneriyi geçtiğimiz yıl bende aldım çok güzel ve sağlam ürün

Mustafa Güldal

Aktif Üye
Tepki
45
Merhaba, gece ışığın az olduğu yerlerde yetecek gücü alabilir miyiz bu aletten ?

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
568
(link)

Banggooddan aldıgım bu ürünü tavsiye ederim sarj aleti ve 2 adet sarjlı pil ile birlikte geliyor 2 pilide aynı anda sarj edebiliorsunuz ve kullanırken tek pil ile kullanılıyor yani biri yedek ve eger istenirse adaptor yardımı ile 3 adet ince kalem pillede calısabiliyor. Aydınlatması cok iyi diyebilirim gercekten . Ebadı biraz büyük gelebilir o da tercih meselesidir zoom yapabiliyorsunuz

(link)

tutacak içinde cesitli ürünler mevcut ben lastiklerden kullanıyorum ama daha basarılı olanlarda var

(link)

Mustafa Güldal

Aktif Üye
Tepki
45
Uğur hocam teşekkür ederim ürün tavsiyesi için.
Aşağıda koyduğum ürün nasıldır beğenmezseniz dediğinizi alacağım muhtemelen.
(link)