Dealextreme.com hakkında

emin tak

Aktif Üye
Tepki
65
Arkadaşlar fiyatlar çok ucuz ve nasıl oluyorsa worldwide shipping free yazıyor.. 1.50 Euro ya ön far satıyor ve Türkiyeyede kargoyu kendi karşılıyor..bu siteden alışveriş yapanlar güvenilir olup olmadığını ve neler satın aldıklarını yazarlarsa seviniriz..

Scudo
Tepki
13
birkac kez, farkli yillarda farkli seyler aldim. herhangi bir sorun cikmaz, guvenebilirsin.

free shipping olayi ilginc evet. baloncuklu zarf ve shipping urun ederinden fazla cogu zaman :)

emin tak

Aktif Üye
Tepki
65
O zaman ben deli gibi alışveriş yaparım burdan:) bir de çinden mi geliyor bunlar..

Erol GÜLER

Aktif Üye
Tepki
20
Gerçekten ilginçmiş. Paylaşım için teşekkürler. Kargosu bile daha fazla tutan bir ürünü o fiyatla vermeleri gerçekten kaçırılmaz bir fırsat... Ama güvenilirliği konusunda fikrim olmadığından yorum yapamayacağım. Tecrübesi olan arkadaşların paylaşımlarını bekliyoruz...

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
DealExtreme tamamı çin malı olan ürünler satıyor. Bu yüzden ucuz. Bir de anladığım kadarı ile o coğrafyada kargo şirketlerinin bir şeyi var, çünkü eBay'den alışveriş yaptığınızda da Hong Kong'dan gelen ürünlerde hep ücretsiz kargo oluyor.
DealExtreme'den alışveriş yapan tanıdıklarım var ve hiç sorun yaşamadılar. Ben de eBay'den alışveriş yapıyorum çoğunlukla ve ben de hiç sorun yaşamadım bu güne kadar.
DealExtreme'den alışveriş yapan arkadaşlarım genelde iPhone aksesuarları aldılar. Ben ise eBay'den şu güne kadar gitarım için pedal, tel seti, pena, cd, gözlük, piercing, kulak tıkacı gibi farklı bir çok ürün aldım..

Tepki
13
sanirim "giyim" forumu altinda "yurt disi sitelerden alisveris" gibi bir baslik var. orada yurtdisindan posta yoluyla yapilan alisverislerle ilgili yeni yapilan duzenlemelerle ilgili bilgiler var.

kisacasi, 2 ayda bir ve maksimum yilda 5 kere adina alisveris yaptigin urunler gelebiliyor. dealextreme her urunu ayri ayri kargoluyor muydu hatirlamiyorum ama oyle bir sey varsa sorun cikabilir. bilgili olanlar yazacaklardir.

Alkan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
461
Bisiklet
Trek
hong kongdan geliyor ürünler kimi zaman 5 gün de kimi zaman 2 ayda ama hiç kafanıza takılmasın sağlam şekilde geliyor bir cok alışveriş yaptık en ufak problem yaşamadık

Tepki
33
bazı ürünlerde belli bir sayının üzeri alımlarda kargo ücretsiz oluyor,buna dikkat etmeniz gerekiyor

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
@Veysel Şener

Yahu ülke içi mi alışveriş yapıyoz kapıda ödeme olsun :) tuhaf bir soru!!!!

emin tak

Aktif Üye
Tepki
65
Arkadaşlar teşekkürler..Ta dünyanın öbür tarafından bedavaya ürün almak ilginç..Modern çağ da yaşamak ne ilginç bea..

• Beğen
Tepkiler: sonEr´´

Mehmet_Gürsoylu

Forum Bağımlısı
Tepki
381
Yok artık diyorum bizim sigma 1009 daki bütün özellikler var fiyatta 9 dolar sadece.
(link)

emin tak

Aktif Üye
Tepki
65
abi süper ürünler var burda...Belki bilmiyorum ama düşünüyodum ne zamandır fotoğraf makinemi tripod gibi bağlayacak gidon aparatı varmıdır diye.. varmış hemde 4 dolar..Süper miş bu site..

Mehmet_Gürsoylu

Forum Bağımlısı
Tepki
381
Arkadaşlar kafama takıldı şimdi bu saxobank bisiklet kıyafeti saxobank sitesinde üst 100 dolar altı da 120 dolar civarı ama bu sitede sadece ikisi toplam 35 dolar :/ Orda habire sayıyor yok comfortable havalandırma coolmax falan diye ama acaba bunların hangisi doğru :) Sizce sadece orjinal olduğu içinmi pahalı yoksa kalite farkı varmıdır.Sonra pazardaki çakma nike gibi olmasın bunlarda :)

emin tak

Aktif Üye
Tepki
65
Bisiklet için çaydanlık bile yapmışlar ee yuh abicim..Benim bisiklet 3+1 baba oturma grubu da ayarlayın bi dene...:)

(link)

Mehmet_Gürsoylu

Forum Bağımlısı
Tepki
381
Çok merak ettim burda acaba şu tom riderın filmde eliyle kırıp fırlattığı yerde yanan çubuk şeklindeki lambadanda varmıdır :D

emre evgin

Aktif Üye
Tepki
87
ya gerçekten çok merak ettim şimdi.Zaten kargoda ücretsiz :D
denicem 1 ay sonra 1 ürün. Eğer sağlam gelirse dolduracam sepeti :D

emin tak

Aktif Üye
Tepki
65
@emre evgin

Ben dayanamadım valla bir sürü şeyle doldurdum sepeti..Çaydanlık hele çok dikkatimi çekti.

Bahadır Budak

Aktif Üye
Tepki
69
arkadaşlar ödemeyi nasıl yapıyorsunuz? bende TL hesaba bağlı visa kredi kartı var.

döviz hesabı vs. gerekli midir?